Běžné příznaky těla, které ukazují na zdravotní problémy

Naše tělo prochází celoživotním procesem boje s nemocemi, různými deficity a řešením problémů s hormonální rovnováhou. A protože jsme vystaveni mnohem většímu množství škodlivin v životním prostředí, máme mnohem více zdravotních problémů, se kterými se musíme vypořádat.

Čtěte více

6 důvodů, proč se stává, že antidepresiva ne vždy zabírají

Přiznání a přijetí deprese je důležitým krokem k uzdravení. A po něm je sebrání odvahy k užívání léků dalším velkým krokem na cestě k uzdravení. Jelikož je však deprese a užívání léků spojeno s velkým stigmatem, stále existuje mnoho neznalostí v této oblasti.

Čtěte více

7 ponaučení od závislých které pomohou při zvládání stresu

Závislí musí projít různými fázemi paniky a strachu, než najdou svůj zen. Existuje spousta věcí, které se závislí učí, aby se mohli vypořádat s monstry ve své hlavě. Mnoho závislých zjistilo, že rady, které jim byly poskytnuty k překonání jejich závislosti, jsou velmi užitečné i při zvládání stresu.

Čtěte více

5 šokujících důvodů proč je žvýkání žvýkačky prospěšné

Žvýkáte rádi žvýkačky? Tato oblíbená sladkost je jednou z nejstarších pochoutek. Ročně se jich po celém světě prodá 374 miliard kusů a podle výzkumů strávíme žvýkáním žvýkaček 187 miliard hodin. Najdete ji v nespočtu příchutí, od mátové po skořicovou.

Čtěte více