Baťa si pro nás přichystal zajímavé letní kolekce obuvi

E-shop Baťa má zajímavé kolekce pro dámské lodičky, pánskou a dámskou lakovanou obuv a pánské streetové boty.

Zajímavá kolekce „Pop Art“ to jsou dámské lodičky v úžasných letních barvách, které určitě zaujmou svou barevnou pestrostí a stylem.
Modely inspirované veselými barvami pop artu jsou jako malá umělecká díla. Dámské lodičky z této limitované kolekce od Bati jsou díky změkčené podešvi a rozšiřujícímu se podpatku neuvěřitelně pohodlné. Oslavte léto s Baťou a opravdu rozzařte svůj look.

kolekce Pop Art Bata

Kolekce od Bati „Lesk a Sláva“ je velmi zdařilá a zajímavá kombinace klasiky a lakované obuvi, která neurazí a určitě zaujme.
Lakovaná obuv Baťa dokáže zázraky. Celou Vás rozzáří a to zvláště na podzim, kdy ubývá slunečných dnů a to je lákavé a potřeba.
Lakovaný design obuvi v kombinaci s drzým klučičím střihem je letos to pravé. Takzvané „Boyfriend“ střihy inspirované klasickou pánskou módou jsou trend, který se stal klasikou.
Chelsea, oxfordky i brogue zdobení se budou skvěle hodit k širokým džínům a klasickým kalhotám. Je to jasné! Pánský styl obuvi v lakovaném podání – to je Váš rafinovaný podzim 2016.

Kolekce od Bati Lesk a Sláva

Další skvělá kolekce od Bati s názvem „Síla detailu“ je taktéž zdařilá a zakládá si na detailech.
Pánská dresová obuv je letos okořeněná excentrickými detaily. Seriózní a strohý styl oživují ombré odstíny a originální podešve. Na první pohled nenápadné detaily, které ukazují světu, že se neberete zase tak vážně.

kolekce od Bati s názvem síla detailu

Kvalitní a značkovou obuv si můžete zakoupit v těchto ověřených obchodech: Další zajímavé články z kategorie Nike