Boty Salomon Quest 4D 3 GTX Burnt Olive 409443

Salomon Quest 4D 3 GTX Grape Leaf/Peat/Burnt Olive 409443 turistické boty

Velmi pohodlná a odolná treková obuv nové generace je zcela určitě model Salomon Quest 4D 3 GTX, který je ideální do všech povětrnostních podmínek. Model je vybavený těmi nejnovějšími technologiemi, které zaručí maximální komfort, ochranu a stabilitu i v náročném terénu. Použité technologie na obuvi jsou Gore-Tex®, Contagrip® TD, 4D Advanced Chassis, EnergyCell, SensiFit a OrthoLite®.

Svršek nepromokavé obuvi je vyroben z voděodolné velurové usně, u které nepromokavost zajišťuje GORE-TEX Performance Comfort Footwear membrána a voděodolný povrch. Kvalitní textilní a kožené materiály jsou v kombinaci šedé a odstínu zelené barvy. Samozřejmostí je ochrana špičky a zpevnění paty pro pohyb v náročném terénu.

Stabilita a odpružení Salomon 4D Advanced Chassis vede nohu i na nejtěžším terénu a snižuje únavu. Odolná podešev Contagrip TD pomáhá zajišťovat optimální záběr na různorodém povrchu. Díky těmto technologiím jsou kotníkové boty Salomon Quest 4D 3 GTX Burnt Olive ideální pro jakékoliv turistické výlety a outdoorové aktivity.

Tenisky Salomon Quest 4D 3 GTX můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Grape Leaf/Peat/Burnt Olive
Style Code: 409443