Designově dokonalé bydlení ze staré tovární haly

Příkladem elegantního a moderního stylu v bydlení může být přestavba bývalé tovární haly v architektonicky dokonalý domov.

Stará cihlová tovární hala se dá změnit v perfektní bydlení podle nejvyšších standardů a moderních stylů. Jde o architektonické využití vysokých stropů, vysokých obloukových oken a velkých otevřených prostorů. Určitě se nejedná o jednoduchý úkol, ale zase jde o velkou výzvu pro nejlepší architekty a bytové designery.

Ukážeme jak může vypadat interiér po zásahu odborníku v oboru po celkové rekonstrukci a stylovým vybavením prostor. Obvodové staré cihlové zdi byly omítnuty včetně stropů a podlahy byly udělány zcela nově stejně jako elektroinstalace a topení.
Byly vyměněny kompletně všechny prosklené části novými plastovými okny s využitím starých obloukových tvarů.

Vybavení vnitřních prostor je v moderním rustikálním stylu, které vcelku působí designově zajímavě. Nábytek a interiér má jednotný moderní styl a je barevně sladěný, takže působí jako celek harmonicky.

Přeměna těchto prostor získala v Německu nejvyšší ocenění v architektonické soutěži letošního roku. Prohlédněte si uvolněné obrázky a můžete posoudit přeměnu staré tovární haly v luxusní domov.

Stylové doplňky pro bydlení a svůj domov můžete výhodně nakoupit zde: Další zajímavé články z kategorie Domov