Nejlepší nástroje s umělou inteligencí pro Google Docs

Dokumenty Google (Google Docs) jsou jednou z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších online platforem pro vytváření a úpravu dokumentů, tabulek a prezentací. Věděli jste však, že můžete své zkušenosti s dokumenty Google vylepšit pomocí některých úžasných nástrojů s umělou inteligencí a rozšíření pro Chrome? Tyto nástroje vám pomohou automatizovat úkoly, vytvářet obsah, vylepšovat design, analyzovat data a mnoho dalšího. Představíme vám nejlepší nástroje umělé inteligence pro Google Docs, které byste měli vyzkoušet.

GPT for Docs

Tento pomocník umělé inteligence pro dokumenty Google využívá jak Bard AI, tak OpenAI GPT-3.

Pomůže vám během několika minut napsat kreativní a poutavý obsah tím, že vygeneruje text na základě vašich klíčových slov, podnětů nebo osnov. Můžete ho také použít k přepsání, shrnutí, parafrázování nebo překladu stávajícího obsahu. GPT for Docs je rozšíření pro Chrome, které se bezproblémově integruje s dokumenty Google a nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní.

Dialpad AI Meetings

Jedná se o nástroj umělé inteligence pro hlasové volání a zasílání zpráv, který spolupracuje s dokumenty Google a dalšími aplikacemi Google Workspace. Pomůže vám uskutečňovat a nahrávat kvalitní hovory, přepisovat konverzace, zvýrazňovat akční body a sdílet poznámky. Můžete jej také používat k odesílání a přijímání zpráv, emotikonů a GIFů. Dialpad AI Meetings je rozšíření pro Chrome, které se synchronizuje s kalendářem a kontakty Google a nabízí chytré a jednoduché rozhraní.

SlidesAI.io

Jedná se o nástroj umělé inteligence pro prezentace, který spolupracuje s aplikací Google Slides a dalšími aplikacemi Google Workspace. Pomůže vám během několika minut vytvořit úžasné a profesionální prezentace tím, že na základě vašeho námětu, tématu nebo stylu vygeneruje design, rozvržení, obsah a animace. Můžete jej také použít k úpravám, přizpůsobení nebo vylepšení stávajících prezentací. SlidesAI.io je rozšíření pro Chrome, které se hladce integruje se službou Google Slides a nabízí výkonné a intuitivní rozhraní.

Numerous.ai

Jedná se o nástroj umělé inteligence pro zadávání dat, který spolupracuje s tabulkami Google a dalšími aplikacemi Google Workspace. Pomůže vám automatizovat a zjednodušit úlohy zadávání dat tím, že na základě vašich dat vygeneruje vzorce, grafy, tabulky a souhrny. Můžete jej také použít k ověřování, čištění nebo obohacování dat. Numerous.ai je rozšíření pro Chrome, které se snadno propojí s tabulkami Google a nabízí rychlé a flexibilní rozhraní.

Windsor.ai

Jedná se o nástroj umělé inteligence pro marketingová data, který spolupracuje se službou Google Data Studio a dalšími aplikacemi Google Workspace. Může vám pomoci analyzovat a optimalizovat vaše marketingové kampaně tím, že na základě vašich dat generuje náhledy, doporučení a reporty. Můžete jej také použít k integraci, vizualizaci nebo porovnávání dat z různých zdrojů. Windsor.ai je rozšíření pro Chrome, které je bezpečně propojeno se službou Google Data Studio a nabízí komplexní a přizpůsobitelné rozhraní.

Toto jsou některé z nejlepších nástrojů umělé inteligence pro dokumenty Google, které byste měli vyzkoušet. Nabízejí kvalitní, bezplatné a rozmanité funkce, které vám pomohou zvýšit produktivitu, kreativitu a efektivitu v Google Docs a dalších aplikacích Google Workspace. Ať už chcete vytvářet, upravovat nebo vylepšovat dokumenty, tabulky nebo prezentace, v těchto nástrojích najdete něco užitečného a zajímavého.