Nejlepší služby umělé inteligence od společnosti Amazon

Společnost Amazon zůstává dominantní a posouvá hranice inovací v rychle se rozvíjející oblasti umělé inteligence. Díky výkonnému arzenálu produktů umělé inteligence společnosti Amazon je tento technologický gigant schopen nově objevovat odvětví a zlepšovat uživatelské zkušenosti. Prozkoumejte 5 nejlepších aplikací využívajících umělou inteligenci od společnosti Amazon.

Amazon SageMaker – Revoluce ve strojovém učení

Amazon SageMaker je výkonný nástroj pro strojové učení, jehož cílem je posílit postavení vývojářů i datových vědců a který představuje vrchol možností umělé inteligence společnosti Amazon. Díky své schopnosti zefektivnit složitý proces vytváření, zdokonalování a implementace modelů strojového učení způsobil SageMaker v této oblasti revoluci. Předpokládáme, že SageMaker se bude i nadále vyvíjet a vylepšovat své funkce AutoML, čímž se zvýší efektivita a dostupnost strojového učení pro firmy všeho druhu.

Alexa Skills Kit (ASK) – Zvyšování úrovně hlasem řízených zážitků

Oblast hlasových interakcí řízených umělou inteligencí se stále vyvíjí a sada dovedností Alexa Skills Kit (ASK) společnosti Amazon je stále lídrem v oblasti hlasových technologií. Díky vytváření dovedností na míru, které umožňuje Alexa Skills Kit, se možnosti Alexy rozšiřují dosud nevídaným způsobem. Očekává se, že Alexa Skills Kit projde revolučními vylepšeními, která přinesou novou éru kontextově orientovaných hlasových zážitků na míru. Sada Alexa Skills Kit slibuje revoluci v interakci uživatelů se zařízeními aktivovanými hlasem, od vyhledávání informací až po ovládání chytré domácnosti.

Amazon Comprehend – Zvládnutí zpracování přirozeného jazyka

Zkušenosti společnosti Amazon v oblasti zpracování přirozeného jazyka (NLP) dokládá aplikace Amazon Comprehend. Tato služba umělé inteligence umí skvěle číst a interpretovat velké objemy textu a vyvozovat z nestrukturovaných dat pronikavé závěry. Očekávejte, že Amazon Comprehend bude dále zlepšovat své schopnosti porozumění jazyku, čímž posílí svou pozici klíčového nástroje pro společnosti, které chtějí získat smysluplné poznatky z textových dat. Comprehend zůstává pilířem pro firmy pohybující se v oblasti zpracování přirozeného jazyka, a to od rozpoznávání entit až po analýzu sentimentu.

Rekognition – Vizuální inteligence bez zábran

Amazon Rekognition je výkonný systém umělé inteligence pro analýzu obrazu a videa ve vizuální oblasti. Uplatnění nachází v mnoha různých oblastech, včetně médií, maloobchodu a bezpečnosti. Předpokládá se, že rozpoznávání zaznamená zlepšení přesnosti a více funkcí. To posílí jeho postavení jako preferovaného nástroje pro společnosti využívající vizuální data k získávání informací a rozhodování. Rekognition nově definuje oblast vizuální inteligence s aplikacemi od identifikace předmětů až po rozpoznávání obličejů.

AWS DeepLens – Edge Computing pro nadšence do umělé inteligence

AWS DeepLens je jedinečná videokamera s podporou hlubokého učení, která vychází vstříc rostoucí komunitě nadšenců a inženýrů zabývajících se umělou inteligencí. Tento gadget otevírá nové možnosti pro aplikace umělé inteligence založené na technologii edge, které fungují v reálném čase, protože uživatelům umožňuje experimentovat s modely strojového učení přímo na rozhraní. Očekává se zlepšení výkonu a kompatibility pro AWS DeepLens. To urychlí rozvoj edge computingu tím, že podpoří komunitu inovátorů, kteří zkoumají oblast umělé inteligence na edge.