Nejnovější kampaň od Chloe je prostě dokonalá

Nejnovější kampaň od Chloe

Gratulujeme Chloe, nejnovější kampaň je skvělá a dokonalost sama.

Pokud uvidíte něco od Chloe, tak si to určitě zamilujete…ale zároveň musíte mít dostatečné finanční prostředky. Prostě láska se vším všudy!

Vzhledem k tomu, že nová kampaň Chloe je skvělá, tak se to kolem této akce doslova hemží nejznámějšími celebritami. Kdo by pak nechtěl být přitom a zhlédnout dokonalou kampaň a navíc od tak světové značky kterou určitě Chloe je.

Přesně podle sloganu… „v pravém stylu Chloe, je to prostě nádherné“ nejde nic jiného dodat než „protože je to dokonalé„.

Snímky mají určitou lehkost a otevřenost, kterou dodávají neuvěřitelně krásné a skvělé oblečené modely včetně promyšleného stylingu a image. Celkem nám dávají tři různé pohledy a je velmi těžké rozhodnout, který nás nejvíce zaujme. Mohly by to být svěží a bohémské šaty v dokonalém narůžovělém odstínu? Nebo třeba velmi hrubé sako ve světle hnědé barvě, které působí těžkopádně…je mi jedno kolik stojí a jak vypadá, hlavně že na to mám? Nebo nařasená bílá halenka zastrčena do skoro vojenských bílých kalhot zdobených zlatými knoflíky?

My to upřímně nevíme a rozhodnutí by bylo velmi složité….co si myslíte Vy a co by jste si vybrali?

V neposlední řadě ale určitě musíme pochválit nejnovější kampaň od Chloe a poděkovat za další možnosti a inspiraci.

Další inspiraci a obchody se značkovým oblečením a obuvi najdete zde: Další zajímavé články z kategorie Móda

Nejnovější kampaň od Chloe

Nejnovější kampaň od Chloe

Nejnovější kampaň od Chloe

Nejnovější kampaň od Chloe

Nejnovější kampaň od Chloe

Nejnovější kampaň od Chloe