Nejprodávanější dámské běžecké boty značky Asics

Běžecká dámská obuv značky Asics je ideální volbou pro běžce s neutrálním došlapem pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Boty značky Asics jsou skvělou volbou pro trailové a tréninkové aktivity, fitness a kondiční sporty, nebo relaxační běh pro zdraví.

Pro inspiraci a co nejlepší výběr běžecké obuvi, která bude velmi pohodlná a pro sportovní aktivity nejvíce vhodná, představíme nejprodávanější modely letošní sezóny. Pokud hledáte ideální obuv pro zlepšení kondice, formování postavy či snížení hmotnosti, nebo jen běháte pro své zdraví, tak jsou běžecké boty značky Asics ty nejlepší.

Které modely dámské běžecké obuvi značky Asics jsou nejprodávanější?

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější běžecké boty letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné dámské běžecké tenisky a boty, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené.

Běžecká obuv Asics GEL-NIMBUS Lite 1012A667-001 černé

Dámská běžecká obuv Asics GEL-NIMBUS Lite je vybavena technologiemi vybranými speciálně pro podporu tvé běžecké techniky a pro užitek z běhu. Jedná se o pohodlnou, stylovou a přesně takovou je tato univerzální bota.

Největší předností je lehkost a odrazové vlastnosti. FLYTEFOAM technologie je umístěná v mezipodešvi spolu s GEL technologií tlumení umístěnou v přední i zadní části boty. Tím se zajistí měkkost každého běžeckého kroku a maximální pohodlí. Téměř celý svrchní díl, je utvořen z recyklovaných materiálů s doplněním o FLYTEFOAM technologii mezipodešve, zahrnující Cellulose Nanofiber, což je udržitelný materiál, jenž navyšuje odolnost pěny, a tak i životnost boty.

Měkký svrchní díl je prodyšný s vlastnostmi podporujícími přirozený pohyb nohy. Měkké odtlumení pak pomáhá nohu chránit před tvrdými dopady krok za krokem. Full ground contact podrážka je vyrobena z odolné AHAR gumy, díky čemuž se snižuje její opotřebení.

Běžecká obuv Asics Gel-Kayano 27 Lite-Show 1012A761-100 bílé

Dámské běžecké boty Asics Gel-Kayano 27 Lite-Show jsou vynikající volbou pro závodní i rekreační běžce, kteří hledají tréninkové boty, jež poskytnou podporu i pohodlí.

Přepracovaný svršek ze síťoviny nohu ochlazuje a pružnější podrážka podporuje přirozenější průběh každého kroku. Tento limitovaný model se také vyznačuje reflexními prvky po celé ploše, takže budeš i za špatných světelných podmínek nepřehlédnutelný.

Ve střední stojné fázi se chodidlo přestane vychylovat směrem dovnitř a ven, a ty se tak můžeš lépe odrazit. Technologie DYNAMIC DUOMAX dále u běžců, jejichž chodidla se vychylují směrem dovnitř (pronace), dodává noze podporu, zvyšuje její stabilitu a napomáhá přirozenému pohybu.

Mezipodešev díky technologii SPACE TRUSSTIC pomáhá chodidlo stabilizovat a snižuje celkovou hmotnost boty, čímž podporuje hladší přechod z došlapu k odrazu. Hlubší pružné drážky v přední straně boty zajišťují svižnější odraz a bota se díky nim lépe přizpůsobí přirozenému tvaru chodidla.

Běžecká obuv Asics GEL-NIMBUS 22 KNIT 1012A678-201 bílé

Dosáhni na svůj nový osobní rekord v dámské běžecké obuvi Asics GEL-NIMBUS 22 Knit. Jedná se o všestrannou běžeckou obuv, jenž je vybavena známou GEL technologií tlumení v přední i zadní části boty, díky čemuž si budeš moci užít pohodlí, které trvá.

Technologie FLYTEFOAM & FLYTEFOAM Propel umístěné v mezipodešvi poskytují maximálně tlumený krok. Pleteninový design botě dodává moderní vzhled a zvyšuje její pohodlí. TRUSSTIC technologie umístěná pod klenbou, noze poskytuje potřebnou stabilitu, snižuje hmotnost boty a navyšuje její životnost. Tento model je vybaven speciální podporou pod klenbou pro maximální pohodlí. Lehká svrchní prodyšná mřížka dovoluje pokožce dýchat, nabízí ti potřebnou podporu a přizpůsobení každému pohybu nohy.

GEL-NIMBUS 22 byla navržena s ohledem na běžce dlouhých vzdáleností, takže její mezipodešev obsahuje více pěny, která pomáhá ztlumit dopadový šok. Jako bonus je bota vybavena AHAR lehkou, zároveň však odolnou podrážkou, se kterou si budeš moci svůj běh vychutnat ještě déle.

Běžecká obuv Asics Roadblast 1012A700-700 růžové

Dámské běžecké boty Asics Roadblast jsou ideální pro běžce s neutrálním došlapem, kterým dopřejí optimální podporu na dlouhých tratích s vynaložením menší energie. Svršek z měkké a lehké žakárové síťoviny poskytuje optimální prodyšnost po celou dobu běhu. Pěnová mezipodešev Flytefoam Blast poskytuje energii v každém kroku.

Běžecká obuv Asics GEL-CUMULUS 22 1012A839-100 bílé

Dámské běžecké boty Asics GEL-CUMULUS 22 jsou navrženy tak, aby poskytovaly jak skvělé tlumení, tak plynulý krok. Lehký síťovaný svršek dodává přední části nohy podporu a současně zajišťuje odvětrávání a pomáhá udržovat nohy svěží po celý den.

Tlumicí technologie GEL v mezipodešvi se spolu s vrstvou pěny EVA starají o pohodlí a dlouhodobou odolnost. Nové kopyto pomáhá k lepšímu odrazu a flexibilní drážky v podrážce zajišťují plnohodnotný kontakt s povrchem a tím pádem i plynulejší krok.

Běžecká obuv Asics Novablast 1012A584-003 černé

Dámské běžecké boty Asics Novablast jsou ideální pro běžce s neutrálním došlapem, kterým dopřejí optimální podporu na dlouhých tratích s vynaložením menší energie. Svršek z měkké a lehké žakárové síťoviny poskytuje optimální prodyšnost po celou dobu běhu.

Pěnová mezipodešev Flytefoam Blast poskytuje energii v každém kroku. Obuv je také vybavena pohodlnou vložkou Ortholite a reflexními detaily, takže budeš dobře vidět, i za tmy.

Běžecká obuv Asics DynaFlyte 4 1012A465-020 šedé

Dámská běžecká obuv Asics DynaFlyte 4 je ideální pro všechny běžkyně, které milují rychlost a hledají spolehlivou botu, která je podpoří na každém kroku a dokonale jim padne. Určena pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Disponuje zcela novým bezešvým svrškem, který perfektně padne a zároveň je dostatečně prodyšný. Dále nabízí technologie jako je GEL tlumení, umístěné v zadní části boty, FLYTEFOAM Lyte mezipodešev a I.G.S (Impact Guidance System).

Běžecká obuv Asics GEL-DS Trainer 25 1012A579-700 červené

Dámská běžecká obuv Asics GEL-DS TRAINER 25 je ideální volbou pro všechny běžce, milující výzvy v podobě dlouhých tratí. Dokonale přizpůsobivá středová oblast a lehká FLYTEFOAM technologie mezipodešve skvěle reaguje na každý pohyb tvé nohy.

PROPULSION TRUSSTIC technologie v podrážce boty kopíruje tvou nohu a díky tomu vytváří páku, která pomáhá umocnit každý tvůj běžecký krok. GEL technologie tlumení umístěná v zadní části boty pak pomáhá s utlumením každého dopadového šoku.

Speciální panel na vnější straně boty napomáhá k jejímu lepšímu padnutí, zatímco nově tvarovaná vložka odráží přirozený tvar chodidla, díky čemuž ti poskytne ještě více pohodlí. Full ground kontakt podrážka pak pomáhá k hladším přechodům v každé fázi běžeckého kroku.

Běžecké tenisky a boty Asics můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz