Tenisky

Nejprodávanější dámské běžecké boty značky Mizuno

Běžecká dámská obuv značky Mizuno je ideální volbou pro běžce s neutrálním došlapem pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Tenisky a boty značky Mizuno jsou skvělou volbou pro trailové a tréninkové aktivity, fitness a kondiční sporty, nebo relaxační běh pro zdraví.

Pro inspiraci a co nejlepší výběr běžecké obuvi, která bude velmi pohodlná a pro sportovní aktivity nejvíce vhodná, představíme nejprodávanější modely letošní sezóny. Pokud hledáte ideální obuv pro zlepšení kondice, formování postavy či snížení hmotnosti, nebo jen běháte pro své zdraví, tak jsou běžecké boty značky Mizuno ty nejlepší.

Které modely dámské běžecké obuvi značky Mizuno jsou nejprodávanější?

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější běžecké boty letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné dámské běžecké tenisky a boty, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené.

Běžecká obuv Mizuno Wave Rider 24 J1GD200316 zelené

Běžecká dámská obuv Mizuno Wave Rider 24 J1GD200316 zelené

Dámské běžecké boty Mizuno Wave Rider 24 v novém kabátě a s mnoha vylepšeními si oblíbíš natolik, že tě vždy zvednou ze židle a na trénink se budeš těšit. Nově disponují inovativní technologií mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit při tréninku. Ideální pro každodenní trénink, každou trať a pro běžce s neutrálním nášlapem, kteří chtějí rychlejší botu.

Prodyšný materiál svršku AIRmesh výborně sedne na nohu a zaručuje pohodlí. Konstrukce svršku DynamotionFit nabízí dokonalé padnutí, pohodlí a pocit lehkosti. Technologie SmoothRide pro legendární pocit plynulosti běhu, plynulý přechod z dopadu do odrazu. Technologie Intercool udržuje v botě přirozené mikroklima a brání tak zapařování chodidla, tvé nohy budou po celou dobu běhu v suchu.

Lehčí U4iC mezipodešev pro vynikající tlumení, lehkost a rychlost. Technologie podešve X10 prodlužuje opotřebení a podporuje trakci. Vzor podešve pro dodatečnou trakci pro všechny povrchy.

Běžecké boty Mizuno Wave Ultima 11 J1GD190910 černé

Běžecké dámské boty Mizuno Wave Ultima 11 J1GD190910 černé

Dámské běžecké boty Mizuno Wave Ultima 11 jsou určeny pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Jedná se již o jedenáctou verzi, kterou si zamiluješ díky lehkosti, optimálnímu tlumení a výbornému komfortnímu provedení. Vhodná pro všechny běžce s neutrálním došlapem pro objemový trénink a delší běhy, kde je prioritou vzdálenost, nikoli čas. Své nohy budeš mít stále v příjemném pohodlí díky technologii Intercool.

Bota, která se pohybuje spolu s tebou. Nejnovější systém Dynamotion Fit využívá nejmodernější technologie k zachycení pohybu a k analýze biomechaniky. Výsledkem je bota dokonale se přizpůsobující pohybu chodidla během jednotlivých fází kroku.

Patní tlumení U4icX snižuje otřesy a chrání tak tvé klouby. Další krok ve vývoji pro maximální pohodlí při běhu. Nová mezipodešev je lehčí než ap+ s mnohem větším pocitem tlumení a větší pružnosti pro opravdu pohodlný a přitom efektivní běh.

Běžecká obuv Mizuno Wave Skyrise J1GD200946 červené

Běžecká dámská obuv Mizuno Wave Skyrise J1GD200946 červené

Dámské běžecké boty Mizuno Wave Skyrise jsou ideální volbou pro běh po silnici a zpevněném povrchu, kde podají maximální výkon. Kvalitní svršek AIRmesh přispívá ke stabilitě a zajistí odvod potu z boty. Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro nohy.

Mezipodešev z kombinace směsí materiálů a technologie Mizuno Cloudawe navíc zaručují maximální odpružení. Unikátní dezén podrážky přináší přilnavost zejména na cestách, které jsou opravdovou doménou těchto bot. Podrážka disponuje cik-cak flex drážkami pro lepší odezvu, pružnost a rychlejší běh.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění. Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

Běžecké boty Mizuno Wave Inspire 16 J1GD204434 černé

Běžecké dámské boty Mizuno Wave Inspire 16 J1GD204434 černé

Dámské běžecké boty Mizuno Wave Inspire 16 jsou ideální volbou pro běh po silnici a zpevněném povrchu a hodí se pro běžce s mírnou pronací, kteří chtějí stabilní a současně rychlou a pohodlnou botu pro každodenní běžecký trénink nebo závod. Kvalitní svršek AIRmesh přispívá ke stabilitě a zajistí odvod potu z boty. Nové měkčí a pružnější polstrování kolem kotníku, díky kterému pata pevně drží ve středu boty.

Bota, která se pohybuje spolu s tebou. Nejnovější systém Dynamotion Fit využívá nejmodernější technologie k zachycení pohybu a k analýze biomechaniky. Výsledkem je bota dokonale se přizpůsobující pohybu chodidla během jednotlivých fází kroku.

Nová lehčí U4ic mezipodešev pro vynikající tlumení a měkčí U4iCX všitá stélka, díky níž bota padne jako ulitá hned při prvním nazutí. Unikátní mezipodešev Mizuno, která má všechny skvělé vlastnosti mezipodešve ap+. Hlavní výhodou je její nižší váha (uvádí se snížení až 30%), lehkost a lepší tlumení. Vlnová deska Pebax Powered zajišťuje pružnost a dynamičnost. Patní část nově z materiálu ap+ pro zvýšení odolnosti.

Běžecká obuv Mizuno Wave Sky 4 J1GD200246 růžové

Běžecká dámská obuv Mizuno Wave Sky 4 J1GD200246 růžové

Dámské běžecké boty Mizuno Wave Sky 4 s inovativní směsí mezipodešve XPOP PU v kombinaci s tlumením Mizuno Foam Wave nabízí nový zážitek z běhu a pocit vznášení. Díky AeroHug konstrukci svršek pevně obepíná chodidlo a poskytuje dokonalé pohodlí.

Inovativní technologie mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit při tréninku. Pro běžce dlouhých tratí a objemových tréninků, kteří chtějí vynikající tlumení nárazů a pocit lehkosti a pružnosti jako kdyby ses vznášel na vodě.

Prodyšný materiál svršku AIRmesh výborně sedne na nohu a zaručuje pohodlí. Konstrukce svršku AeroHug nabízí dokonalé padnutí, pohodlí a pocit lehkosti. XPOP je zcela nová směs vyrobená z polyuretanové pěny, díky čemuž poskytuje mimořádně měkké odpružení, vysokou energetickou návratnost a trvanlivost.

Technologie SmoothRide pro legendární pocit plynulosti běhu, plynulý přechod z dopadu do odrazu. Užij si prémiový plovoucí pocit díky nejinovativnějšímu materiálu mezipodešve Mizuno Enerzy. Technologie Intercool udržuje v botě přirozené mikroklima a brání tak zapařování chodidla, tvé nohy budou po celou dobu běhu v suchu. Lehčí U4iC mezipodešev pro vynikající tlumení, lehkost a rychlost. Technologie podešve X10 prodlužuje opotřebení a podporuje trakci.

Trailová obuv Mizuno Wave Mujin 7 J1GK207038 modré

Trailová dámská obuv Mizuno Wave Mujin 7 J1GK207038 modré

Dámské trailové boty Mizuno Wave Mujin 7 jsou určené pro běžce dlouhých technických tratí v terénu, kteří potřebují maximální tlumení a odolnost. Ideální pro každodenní trénink a každou trať. Vynikající trakce na jakémkoliv povrchu a pocit dynamického nášlapu.

Konstrukce podešve XtaGrip pro ještě spolehlivější přilnavost v rozmanitém terénu. Speciální směs materiálu Michelin jí dodává vysokou odolnost. Nový systém zavazování umožňuje přesněji a podle individuálních potřeb nastavit utažení svršku přes nárt i v patní části.

X drážka ve střední části umožňuje chodidlu, aby se prohnulo a přilnulo k terénu, zatímco absorbuje síly z nerovného terénu. Technologie XtaRide se přizpůsobí okolnímu prostředí a pracuje v dokonalé harmonii s tělem. Přidané tlumení na patě U4iCX snižuje otřesy a chrání tak vaše klouby.

Trailová obuv Mizuno Wave Rider GTX 2 J1GD207909 černé

Trailová dámská obuv Mizuno Wave Rider GTX 2 J1GD207909 černé

Dámské trailové boty Mizuno Wave Rider GTX 2 pro běžce s neutrálním nášlapem, kteří trénují v každých podmínkách a chtějí měkký, citlivý a zároveň plynulý pocit při běhu na jakémkoliv povrchu. Nově disponují inovativní technologií mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit při tréninku.

Nepromokavá verze působivé běžecké legendy Wave Rider se vyznačuje měkkou podšívkou Gore-Tex pro bezproblémovou ochranu proti každému počasí. Reflexní prvky v horní části zaručují bezpečnost od časného rána do soumraku. Agresivní trailová podrážka poskytuje vynikající přilnavost, díky které můžeš běžet navzdory dešti či sněhu.

Prodyšný materiál svršku AIRmesh výborně sedne na nohu a zaručuje pohodlí. Konstrukce svršku DynamotionFit nabízí dokonalé padnutí, pohodlí a pocit lehkosti. Technologie SmoothRide pro legendární pocit plynulosti běhu, plynulý přechod z dopadu do odrazu.

Lehčí U4iC mezipodešev pro vynikající tlumení, lehkost a rychlost. Technologie podešve X10 prodlužuje opotřebení a podporuje trakci. Odolná karbonová pryž, která je umístěna v podrážce v oblasti paty, tedy její nejzatěžovanější části. Slouží k prodloužení životnosti obuvi.

Trailová obuv Mizuno Wave Rider TT J1GD193239 fialové

Trailová dámská obuv Mizuno Wave Rider TT J1GD193239 fialové

Dámská běžecká obuv Mizuno Wave Rider TT je novým univerzálním modelem určeným pro běžkyně s neutrálním došlapem. Vhodná pro trénink i každodenní běh pro střídání silnice a lehkého terénu.

Disponuje AIRmesh prodyšným svrškem se třemi zónami různé hustoty. Řidší pro prodyšnost a volnost pohybu, pevněji drží tvar a poskytuje podporu chodidlu během pohybu, střední pro větší prodyšnost a dodatečnou oporu.

Kombinace mezipodešve U4ic a U4icX spolu s Mizuno Wave technologií nabízí bezkonkurenční pocit tlumení, dynamiky, lehkosti a rychlosti. Vylepšená technologie SmoothRide poskytuje plynulý přechod z fáze dopadu do fáze odrazu. Podešev je vyrobena z několika směsí, která poskytuje větší přizpůsobivost, rychlost a dlouhotrvající životnost.

Běžecké tenisky a boty Mizuno můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Tenisky