Nejprodávanější multifunkční kuchyňské roboty tohoto roku

Žádaným pomocníkem v kuchyni jsou zcela určitě multifunkční kuchyňské roboty, které nám dokážou ušetřit spousty práce a času. Rádi se pouštíte do složitějších jídel a víte, že pro dokonalý výsledek je potřeba vynaložit mnoho energie a úsilí? Pak vás jistě napadlo pořídit si domů chytrý kuchyňský robot. Ušetřený čas pak můžete zužitkovat mnohem kvalitněji.

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější a nejlepší kuchyňské roboty letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné kuchyňské multifunkční roboty, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Kvalitní kuchyňské roboty můžete koupit zde: Alza.cz  *  Mall.cz  *  Okay.cz

Kuchyňský multifunkční robot Sencor STM 6350WH

Sencor nabízí přesně to, co od kuchyňského robota očekáváte – extrémně výkonný 1000 wattový motor, robustní celokovové tělo s kovovými převody i variabilní regulaci otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni. Součástí balení je čtyři a půl litrová nerezová nádoba s měrnou stupnicí, transparentní víko mísy s plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu mixování a plastové skladovací víko pro nerezovou nádobu.

Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy a umožňuje zpracování 100 % obsahu mísy pomocí tří nástavců na hnětení, šlehání a lehká těsta. Příjemným překvapením je masomlýnek na hrubé i jemné mletí, nástavec na přípravu klobás a tvořítko na cukroví.

Hnětu, stírám, tvaruji, šlehám, míchám, krouhám, krájím, melu a mixuji teplé či studené. Jsem fešák a ještě šetřím místo, protože svými funkcemi nahradím hned několik kuchyňských spotřebičů najednou. Navíc jsem vybaven bajonetovým systémem, se kterým rychle a jednoduše sestavím konstrukce i nástavce.

Hlavice rotuje oběma směry zároveň, a proto zaručuji bezezbytkové promíchání obsahu mísy bez jakékoliv hrudky v kvalitní nerezové míse o objemu čtyři a půl litru. Mám také dvě užitečná víka. První, průhledné s otvorem pro přidání surovin a druhé, které je určeno k uzavření mísy a uchování v chladničce.

Funkce Sencor Smart Power & Energy mi dodává optimální otáčky s pozvolným startem, které mohu individuálně nastavovat podle toho, co zrovna připravuji. Můžu si nastavit až sedm rychlostních stupňů, díky nimž bez problému zvládnu i ta nejhustější těsta. S pulzním režimem dosáhnu nejvyšší rychlosti za velmi krátký čas, a to pro rychlé a efektivní mixování nebo drcení těžkých ingrediencí, jako je třeba led nebo ořechy.

Lehká těsta opatrně promíchám míchací metlou a ponechám v nich dostatek vzduchu jako při ručním míchání pro bezkonkurenční koláče. Díky hnětacímu háku uhnětu jakýkoli druh těžkého těsta, např. na chleba, pizzu nebo těstoviny.

Jsem vybaven hned třemi nástavci pro tři různé druhy mletí, od jemného až po hrubé. S mlýnkem zvládnu umlít maso na karbanátky, hamburgery i boloňskou omáčku. Zjednodušuji celý proces přípravy domácích klobás. Pomocí mlýnku namelu potřebné maso a díky univerzálnímu nástavci jednoduše vyrobím skvělou domácí klobásu.

Příprava vánočního cukroví nikdy nebyla jednodušší. Jako dokonalý kuchyňský robot, zpracuji kvalitní těsto a pomocí tvořítka vytvaruji hned čtyři druhy voňavého cukroví. S touto funkcí šetřím čas i energii.

Testy a recenze robotu Sencor STM 6350WH dávají hodnocení 91%

Kuchyňský robot De Gusto OU-6336

Výkonný kuchyňský robot De Gusto OU-6336 pro přípravu větších objemů těsta, krémů, šlehačky, pěny atd. Výměna nástavců je velmi jednoduchá a rychlá, ovládání je intuitivní za využití klasického regulačního kolečka s podsvícením. Kuchyňský robot uhněte až 1 kg suché mouky – hotové těsto až 1,8 kg. Díky kompaktnímu designu a snadné ovladatelnosti bude práce s tímto kuchyňským robotem potěšením.

Kuchyňský robot- technické parametry: příkon 600 W napětí 220-240V, 50/60 Hz ochrana motoru proti přetížení silný ABS plastový plášť 5 volitelných rychlostí s plynulým rozjezdem otáčecí ovládací vypínač s LED podsvícením zdvihací mechanismus, bezpečnostní pojistka v horní poloze vyklápěcího ramena, bajonetový systém pro upnutí nástavců umožňuje rychlé sestavení a výměnu, přísavky na upevnění k podložce, vyjímatelná nerezová mísa o max. objemu 4 litry, 3 výměnné nástavce/metly:- hnětací hák (na těžká a tuhá těsta s kvasnicemi)- míchací metla ve tvaru písmene A (na krémy a lehká těsta bez kvasnic)- šlehací balónová (na šlehání smetany, vaječných bílků atp.), kryt mísy proti stříkání těsta s otvorem pro doplňování potravin, délka přívodního kabelu 1 m.

Testy a recenze robotu De Gusto OU-6336 dávají hodnocení 97%

Kuchyňský robot ETA 0028 90030 Gratus

Proč si vaření nezpříjemnit a neusnadnit na maximum? Domácí robot je pro tyto účely doslova jako stvořený. Nabídne vám celou řadu praktických funkcí, které využijete téměř u každého většího vaření. Jeho služby jistě oceníte například při přípravě kynutého těsta, těsta na oblíbené palačinky a lívance, na krémy do dortů, na základy do polévky a na lahodné pomazánky.

Stejně snadno si můžete připravit také chutné koktejly, nebo si nastrouhat zeleninu, ovoce a brambory na bramborové placky. Moderní přístroje vám usnadní práci nejen během přípravy pokrmů, ale také při následném úklidu. Všechny části příslušenství tohoto modelu můžete pohodlně umýt v myčce. Jistě oceníte také nadčasový a stylový design v celokovovém provedení, což je zárukou vyšší odolnosti a delší životnosti.

Díky planetárnímu systému míchání je zpracování obsahu nádoby kvalitnější, systematičtější a preciznější. Metla robota se totiž otáčí nejen kolem své osy, ale také kolem obvodu mísy. Právě díky tomu jsou všechny suroviny lépe promíchány. Ke kvalitnějšímu promíchání obsahu přispívá nezanedbatelnou měrou také prodloužená část šlehacího nástavce, která šikovně zachytí všechny suroviny už u stěn nerezové mísy.

Robot skvěle využijete na přípravu kynutého těsta, na těsto na palačinky a lívance, na krémy a pomazánky. Klidně si můžete připravit také koktejly a krémové polévky, nebo si nastrouhejte zeleninu, ovoce a cokoli dalšího na přílohy k hotovým jídlům.

Celokovové provedení zajišťuje delší životnost a větší odolnost. Plynulá regulace otáček usnadňuje a zpříjemňuje obsluhu. Samozřejmostí jsou bezpečnostní pojistky a světelná signalizace proti špatnému nastavení a protiskluzové nožky pro dokonalou stabilitu.

Velkou předností tohoto modelu je bezproblémová a rychlá montáž, stejně jako jednoduchá výměna jakéhokoli příslušenství a snadná údržba všech dílů. Jednotlivé dílce můžete umývat v myčce na nádobí, což vám ve výsledku hezky ušetří práci a čas. Jistě oceníte také příjemně tichý chod a intuitivní ovládání.

Testy a recenze robotu ETA 0028 90030 Gratus dávají hodnocení 88%

Kuchyňský robot ETA Gratussino 0023 90070

Výkonný kuchyňský robot, který má planetární systém míchání. To umožňuje maximálně uspokojivý výsledek hnětení. Výměna nástavců je velmi jednoduchá a rychlá, ovládání je intuitivní a plynulé za využití regulačního tlačítka. Pro ještě snadnější údržbu je možné většinu příslušenství mýt v myčce na nádobí.

Bezpečnost je na prvním místě, proto má výkyvné rameno bezpečnostní systém, který zamezí spuštění robota v případě, že je rameno v odklopené poloze. Samozřejmostí je tepelná pojistka proti přehřátí motoru.

Kuchyňský robot má planetární systém míchání, což zajišťuje nejlepší možný výsledek hnětení. Dokáže zároveň šlehat i mísit těsto, poradí si se strouháním ořechů a zeleniny, umele maso, pomůže s plněním uzenin i s tvorbou masových trubiček Kebbe, zvládne namixovat smoothie, polévku nebo zmrzlinu.

Nástavce na robota jsou vyrobeny tak, aby bylo možné je maximálně snadno nasadit. Ovládání robota je intuitivní za využití klasického regulačního kolečka. Údržbu usnadňuje to, že většinu příslušenství je možné mýt v myčce na nádobí.

Motor je vybavený stabilizátorem, díky čemuž dokáže udržet nastavené otáčky i při vyšším zatížení. Plynulá regulace otáček zajistí maximální ovladatelnost. Díky kovovým převodovým kolům se maximálně prodlužuje životnost.

Balení obsahuje základní nerezovou mísu, která má objem 4,5 litru a skleněný mixér na smoothie, omáčky nebo polévky. Součástí balení je i hnětací hák, mísící a šlehací metle, mlýnek včetně nástavce na plnění uzenářských produktů. Nechybí ani nástavec se struhadly nebo plastová násypka, pěchovadlo a průhledný kryt na mísící mísu.

Testy a recenze robotu ETA Gratussino 0023 90070 dávají hodnocení 95%

Kuchyňský robot Bosch MUM4880

Vsaďte na osvědčenou klasiku Bosch a už nikdy se nebudete muset zabývat špatně rozmíchaným těstem. Díky bohatému příslušenství tak získáte nepostradatelného pomocníka do kuchyně.

MUM4880 obsahuje dynamickou planetovou převodovku, která dokonale promíchá všechny přísady až ke krajům. Velkoobjemová mísa vám poskytne dostatečně velký prostor pro zpracování vašich kulinářských nápadů a také jistě oceníte širokou nabídku kvalitního příslušenství všestranného využití, které vám ještě více usnadní a zpříjemní vaši práci v kuchyni. Příslušenství je také možno mýt v myčce na nádobí.

Díky elipsovitým pohybům a správné rotaci míchacích nástrojů jsou všechny přísady velmi důkladně promíchány, takže na okrajích mísy nezůstávají žádné zbytky těsta. Velká nerezová mísa s objemem 3,9 l nabízí pohodlné a všestranné použití a dostatečný prostor pro míchání až 2,0 kg těsta.

Potřebujete masomlýnek, odšťavňovač citrusů, nástavec na míchání, nástavec na těstoviny, nástavec na odšťavňování ovoce nebo dokonce zmrzlinovač? Tento kuchyňský robot vám umožní v podstatě všechno, na co si vzpomenete. Vyberte si sami z širokého spektra příslušenství.

Tento výrobek klade také zvláštní důraz na bezpečnost. Nedílnou součástí jsou kryty na nepoužívané pohony, bezpečnostní mechanismus pro míchací mísu, zvláštní bezpečnostní západka na víčku příslušenství a mnoho dalších funkcí pro zajištění aktivní bezpečnosti, včetně ochrany proti přetížení.

Testy a recenze robotu Bosch MUM4880 dávají hodnocení 90%

Kuchyňský robot Klarstein Bella Pico 2G

Kuchyňský robot Klarstein Bella Pico 2G přináší nový výkon v kompaktní třídě s obvykle vysokou kvalitou, jednoduchou obsluhou a prostorově úsporným designem. Kuchyňský robot Klarstein Bella Pico 2G je logickým vývojem svého předchůdce – obvyklé kompaktní rozměry, které se vejdou i na menší pracovní desky, kombinuje s velkou miskou na míchání s objemem 5 litrů a s mimořádně silným motorem, který s výkonem 1200 W účinně uhněte i těžké kynuté těsto.

Bella Pico 2G tak dokonale připraví i velké množství potravin. Osvědčený planetární míchací systém od společnosti Klarstein zajistí nejlepší výsledky míchání tím, že míchací prvky se netočí jen samé kolem sebe, ale v míchací míse krouží také orbitálně. Díky tomu se dostanou přísady od okraje do středu misky a dosáhne se optimálně promíchání.

Díky 6 rychlostem a pulzní funkci je zařízení dokonale přizpůsobeno všem požadavkům moderních kuchyní – od rychlého šlehání smetany až po jemné hnětení těžkého chlebového těsta. Součástí dodávky je hák na těsto a míchací hák z kvalitního tlakově litého hliníku a metlička z nerezavějící ušlechtilé oceli. Budete mít tedy vždy ten správný nástavec – hnětací hák na chlebové těsto, míchací hák na suroviny se střední hustotou a metlička na šlehání smetany nebo másla.

Díky kompaktní, tvarově dokonalé konstrukci z ABS plastu mixér Klarstein Bella Pico 2G nejenže zabírá velmi málo místa, ale v kuchyni také výborně vypadá. Osvědčená kvalita a vyšší výkon pro nejlepší výsledky v prostorově nenáročném provedení, tak to je kuchyňský robot Bella Pico 2G od společnosti Klarstein.

Testy a recenze robotu Klarstein Bella Pico 2G dávají hodnocení 98%

Kuchyňský robot Sencor STM 3700WH

Kuchyňský robot Sencor STM 3700WH má 5,5litrovou nerezovou nádobu, celokovové převody, skleněnou mixovací nádobu a transparentní víko mísy s plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu mixování. Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy a umožňuje zpracování 100 % surovin.

Můžete rovněž využít funkci Pulse nebo regulovat rychlost otáček (pro nastavení optimální rychlosti). Sencor nezapomněl ani na bezpečnostní prvky – najdete tepelnou pojistku proti přehřátí, aretační pojistku v horní poloze výkyvného ramene a protiskluzové nožky, zabraňující pohybu robotu při používání.

Hnětu, stírám, tvaruji, šlehám, míchám, krouhám, krájím, melu a mixuji teplé či studené. Abych dosáhl všech těchto funkcí, disponuji deseti rychlostními stupni a pulzním spínačem pro maximální otáčky. Pro jednoduché sestavení a výměnu nástavců jsem vybaven bajonetovým systémem.

Ušlehám v ní až osm vajec a společně s mým silným motorem umím zpracovat těžká těsta. Na vše si dohlédnu pomocí průhledného víka, do kterého mohu během chodu přidat další suroviny. Při jakémkoliv výkonu neušpiním kuchyň a jako bonus zabavím i menší kuchaře či kuchtičky. Maximální objem nádoby pro suroviny jsou 4 litry.

Lehká těsta opatrně promíchám a ponechám v nich dostatek vzduchu jako při ručním šlehání. Bezkonkurenční koláče, dorty, krémy nebo polevy jsou na světě. Uhnětu jakýkoli druh těžkého těsta, např. na chléb, pizzu nebo těstoviny.

S mlýnkem na maso zvládnu připravit směs na karbanátky, hamburgery či boloňskou omáčku. Pomocí dalších nástavců můžu vytvářet uzenářské produkty ve dvou velikostech – třeba klobásky nebo jitrničky.

Pomocí tři vyměnitelných nástavců na strouhání a krájení strouhám najemno nebo nahrubo, krájím plátky do polévky a na salát. Snadno připravím nejrůznější druhy zeleniny, ovoce, brambory nebo dokonce i strouhanku.

Tolik miluji výrobu těstovin, že jsem vybaven hned pěti nástavci na jejich přípravu, od špaget až po fleky. Jakékoliv těsto na těstoviny pro mě není překážkou. Je libo špenátové, fazolové, celozrnné těstoviny? Stačí, když dokonale smíchám veškeré ingredience, zvolím nástavec a domácí těstoviny jsou hotové raz dva.

Testy a recenze robotu Sencor STM 3700WH dávají hodnocení 88%

Kuchyňský robot ETA Gratus Max III. 0028 90061

Při práci v kuchyni se často hodí silný pomocník, na kterého je spolehnutí. Kuchyňský robot dokáže vypomoci s přípravou mletého masa, zpracuje těsto nebo krémy a dokáže vytvořit i nadýchanou šlehačku. Může se pochlubit silným motorem, který dokáže udržet maximálně stabilní otáčky i při vysokém zatížení. Dokáže tak pomoci i s tuhými těsty nebo rozmixovat mraženou zeleninu. Těsto umí zpracovat tak, že v něm nezůstanou hrudky.

Univerzální použití doplňuje bohatá sada příslušenství. Kromě mletí masa dokáže pomoci i s výrobou domácích klobásek nebo masových šišek. Díky celokovovému provedení je přístroj maximálně odolný a dá se používat doslova každý den.

Díky vlastnímu mlýnku budete mít pod kontrolou, ze kterého masa vaše mleté maso pochází a budete tak mít záruku maximálně kvalitní suroviny pro vaše jídla. Na výběr máte mezi čtyřmi hrubostmi mletí, takže maso můžete připravit přesně tak, jak ho máte rádi. Robot také umožňuje plnění domácích klobásek nebo výrobu masových šišek.

Hnětací hák dokáže pomoci při přípravě tuhých těst, šlehací a flexi metla se zapojí při výrobě krémů nebo šlehačky. Na ostatní druhy těst se uplatní mísicí metla. Skleněný mixér o velikosti 1,4 litru poslouží při přípravě smoothies, dresinků nebo lahodných krémových polévek. Pomocí tří nástavců na strouhání, krájení a krouhání můžete připravit zdravé zeleninové přílohy nebo saláty.

Celokovové provedení přístroje je zárukou optimální odolnosti a zajistí vám možnost používat robota skutečně každý den. Díky elegantnímu designu bude navíc ozdobou kuchyně. Nabídne osm rychlostních stupňů i pulzní spínač pro okamžitý maximální výkon.

Testy a recenze robotu ETA Gratus Max III. 0028 90061 dávají hodnocení 94%

Kuchyňský robot SILVERCREST Profi 349711

Určený ke hnětení, míchání a mixování, 10stupňové nastavení rychlosti s dodatečnou funkcí Turbo, Výkonný 1 300W motor – pro zpracování těžkého těsta. Velká mísa z nerezové oceli o objemu 6,3 l – odnímatelná pro snadné čištění. Otočné rameno s uvolňovacím tlačítkem pro snadnou výměnu příslušenství. Včetně ochrany proti postříkání s otvorem pro plnění, skleněné nádoby na mixování, hnětacích háků a metly na šlehání a míchání.

Hnětací hák a metla na míchání s nepřilnavou povrchovou úpravou Teflon®. Nástavec na mixér s nožem z nerezové oceli a víkem s otvorem pro plnění. Ochrana proti přehřátí.

Návod k obsluze s 5 recepty. Příslušenství lze mýt v myčce na nádobí. Objem mixéru: cca 1,5 l.

Technické údaje – Příkon: 1 300 W
Obsah balení – 1x kuchyňský robot, 1x ochrana proti postříkání s otvorem pro plnění, 1x skleněná nádoba na mixování, 1x hnětací hák, 1x metla na šlehání, 1x metla na míchání.

Testy a recenze robotu SILVERCREST Profi 349711 dávají hodnocení 100%

Kuchyňský robot Philco PHSM 9000

Nahraďte několik kuchyňských spotřebičů jedním všestranným a extrémně výkonným kuchyňským robotem, který šlehá, hněte, míchá, mixuje, mele, strouhá, odšťavňuje, tvaruje cukroví aj.

Všestranný a extrémně výkonný multifunkční kuchyňský robot nahradí širokou škálu kuchyňských spotřebičů. Je vyroben v moderním nerezovém provedení a metla míchá planetárním systémem pro stoprocentní účinnost. Robot disponuje šesti rychlostmi a pulzním režimem. Pro vaši bezpečnost je také vybaven plastovým krytem.

Multifunkční kuchyňský robot nahradí celý arzenál kuchyňských spotřebičů. Robot šlehá, hněte, míchá, mixuje, mele maso, strouhá, odšťavňuje, tvaruje cukroví, plní klobásy a umí i další věci.

Robot můžete přeměnit mimo jiné na mixér, jehož nádoba je skleněná a disponuje objemem 1,5 litrů. Dále z něj vytvoříte výkonné struhadlo se 3 různými nástroji, lis na ovoce pro odšťavování šťáv nebo mlýnek na maso s nástavci pro plnění klobás a tvořítka na výrobu cukroví.

Planetární systém míchání představuje dokonalé promísení ingrediencí. Metla obíhá kolem své osy a zároveň koná pohyb kolem nádoby. Je tak dosaženo perfektního promíchání ingrediencí. V příslušenství mixéru je kovový hnětací hák, šlehací a plochá metla s nepřilnavou úpravou.

Multifunkční kuchyňský robot má celokovovou konstrukci včetně převodů a nerezovou nádobu s objemem pět litrů. Nerez je velmi kvalitní a stálý materiál, který zaručuje dlouhou životnost. Plastový kryt nerezové nádoby zabraňuje nežádoucím stříkancům. V jeho přední části se nachází praktický otvor pro přidávání surovin.

Testy a recenze robotu Philco PHSM 9000 dávají hodnocení 90%

Kuchyňský robot Delimano Pro White

Kuchyňský robot Delimano Pro White patří do nové generace kuchyňských robotů, které jsou silnější, pevnější a umožní vám přípravu široké škály receptů bez použití obou rukou. Ušetří vám čas, lépe uhněte těsto na chléb či koláče, připraví bramborovou kaši, šlehačku nebo máslo za pár minut.

Nová verze kuchyňského robota Delimano Pro posune vaše vaření na vyšší úroveň. Planetární pohon pokryje celou mísu a dosáhnete s ním vynikajících výsledků. 6 stupňů rychlosti a pulsní funkce, odolnější konstrukce, 1400 W, miska z nerezavé oceli (4,5 l) a 3 nástavce.

Kuchyňský robot Delimano Pro White s kompaktním designem a skvělým 1400 W výkonem nabízí všestranné využití a skvělé výsledky. Díky vysoce kvalitnímu příslušenství zvládnete snadno připravit těsto na koláč, nádivku i promíchat šlehačku – vše s dokonalým výsledkem.

Delimano Pro nabízí planetární systém míchání, takže všechny přísady budou rovnoměrně promíchané, bez zbytků po okrajích mísy K dispozici máte 6 rychlosti a pulzní funkci i pozvolný start. Jednoduché ovládání zajišťuje 1 knoflík. Součástí robota je nerezová mísa s objemem 4,5 litru a 3 nástavce – metlička, šlehač a hák.

Testy a recenze robotu Delimano Pro White dávají hodnocení 98%

Kuchyňský robot Sencor STM 4467CH

Tento multifunkční kuchyňský robot je v každém ohledu jedinečný. Spolehlivě vám nahradí několik různých přístrojů a díky tomu vám ušetří místo, čas i práci. Robot vám nabídne extrémně výkonný motor se čtyřmi výstupy, variabilní regulaci otáček s plynulým rozběhem, osm rychlostí, funkci Pulse, planetární šlehací, hnětací a míchací systém, tři nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta, nástavec pro plnění uzenářských produktů, stolní mixér s titanovými čepelemi, multifunkční food procesor se čtyřmi nástavci a sekáčkem, mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí a další.

Vítaným bonusem je i možnost ušlehat až dvanáct bílků najednou, nebo nástavec na přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru. Jistě oceníte také průhledné víko mísy s otvorem pro snadné přidávání surovin.

Planetární hnětací, šlehací a míchací systém spolehlivě zajistí, aby byl obsah misky kompletně promíchán. Všechny nástavce se současně otáčejí kolem své vlastní osy i kolem osy převodovky. A právě to umožňuje stoprocentní promíchání všech vložených surovin.

Součástí multifunkčního robotu jsou také tři nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta, jako je hnětací hák, šlehací metla ve tvaru písmene A a šlehací balónová metla. Samozřejmostí je nástavec pro plnění uzenářských produktů o dvou odlišných průměrech a nástavec pro přípravu salátů s funkcí mixéru.

Abyste měli v průběhu práce neustále přehled, je víko na míse vyrobené z průhledného materiálu a zároveň má otvor, abyste kdykoli mohli postupně přidávat další a další přísady. Pokud byste obsah nerezové mísy potřebovali uložit například do chladničky, je připraveno plastové skladovací víko.

Testy a recenze robotu Sencor STM 4467CH dávají hodnocení 88%

Kuchyňský robot Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium

Multifunkční kuchyňský robot, který hravě zvládne každodenní úlohy, ale spolehnout se na něj můžete i při náročném vymíchávání či šlehání. Díky nerezovým metlám a velice výkonnému motoru s vámi bude spolehlivě držet krok opravdu dlouho. V balení najdete i další tři praktické nástavce. Velmi praktický ThermoResist mixér, kovový mlýnek na maso a food processor s množstvím nožů a otáčivých struhadel. Robot je vyroben v kovovém elegantním provedení, takže se navíc stane ozdobou vaší domácnosti.

Ať už se pustíte do klasických snadných úloh jako je míchání a šlehání, nebo budete potřebovat větší pomoc při vymíchání perfektního těsta, na tento výkonný robot se můžete s klidem spolehnout. Stroj je vybaven motorem s velmi vysokým výkonem a vyniká i svou kvalitou. Při každodenních činnostech i složitých přípravách vám bude silným a spolehlivým pomocníkem.

Na přípravu oblíbených smoothies či koktejlů poslouží skleněný ThermoResist mixér. A kovový maso-mlýnek si hravě poradí s jakýmkoliv masem na domácí sekanou či hamburgery. Díky food processoru s rozličnými noži a struhadly si poradíte s ostatními činnostmi velmi lehce a hravě. Uvidíte, že příprava jídla nebyla nikdy jednodušší.

Kromě ohromného výkonu, díky kterému snadno a bez námahy povznesete přípravu oblíbených pokrmů na profesionální úroveň, vyniká kuchyňský robot i krásným designem. Minimalistický kovový vzhled se stane perlou každé kuchyně. Krásný vzhled a intuitivní ovládání si prostě zamilujete.

Testy a recenze robotu Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium dávají hodnocení 98%