Nejprodávanější pánské běžecké boty značky Adidas

Běžecké pánské tenisky a boty značky Adidas jsou ideální volbou pro běžce s neutrálním došlapem pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Tenisky a boty značky Adidas jsou skvělou volbou pro trailové a tréninkové aktivity, fitness a kondiční sporty, nebo relaxační běh pro zdraví.

Pro inspiraci a co nejlepší výběr běžecké obuvi, která bude velmi pohodlná a pro sportovní aktivity nejvíce vhodná, představíme nejprodávanější modely letošní sezóny. Pokud hledáte ideální obuv pro zlepšení kondice, formování postavy či snížení hmotnosti, nebo jen běháte pro své zdraví, tak jsou běžecké boty značky Adidas ty nejlepší.

Které modely pánské běžecké obuvi značky Adidas jsou nejprodávanější?

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější běžecké boty letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné pánské běžecké tenisky a boty, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené.

Běžecká obuv adidas Adizero Boston 9 EG4672 bílé

Pánská běžecká obuv adidas Adizero Boston 9 má zpevňující svršek ze strečové síťoviny Microfit, který bezchybně přilehne k noze, takže ti pomůže dosáhnout vyšší rychlosti.

Aktivní odpružení Boost pod patou a ultra lehké odpružení Lightstrike pod špičkou dá tvým krokům dynamický odraz. Podešev z gumy Continental. Stabilizační prvek Torsion System. Úspěch máš na dosah, tak zaběhni svůj nový osobní rekord.

Trailová obuv adidas Terrex Agravic Flow FV2411 zelené

Pánská trailová obuv adidas Terrex Agravic Flow ti pomůže dosáhnout plynulého kroku na každém povrchu a je vhodná pro běh v terénu i po zpevněných cestách. Mezipodešev s aktivním odpružením Boost ti poskytne návratnost energie a přizpůsobí se i nerovnému terénu.

Svršek z funkční síťoviny je prodyšný a dopřeje ti pohodlí. Vodoodpudivý pásek okolo mezipodešve zaručí, že se do obuvi nedostane bláto ani vlhkost. Podešev z gumy Continental je zárukou mimořádné přilnavosti v mokrých podmínkách. Boost je nejaktivnější odpružení, které jsme dosud vyrobili: čím více energie vydáš, tím více jí dostaneš zpět.

Trailová obuv adidas TERREX Agravic FV2414 zelené

Pánská trailová obuv adidas TERREX Agravic je určena všem běžcům, kteří hledají botu pro technický terén a vytrvalostní běh. Svršek je vyroben z textílie a síťoviny, takže zajistí příjemné klima i v horkých letních dnech a navíc je vysoce odolný. Jazyk je pro vyšší pohodlí vyrobený z materiálu EVA. Uvnitř obuvi se nachází prodyšná sendvičová podšívka ze síťoviny.

Mezipodešev EVA poskytuje optimální tlumení, díky tomu dosáhneš ještě lepších výsledků. Podrážka inspirována vzorem pneumatiky je vyrobena ze speciální pryže Continental zajistí mimořádnou přilnavost na mokrém povrchu.

Běžecká obuv adidas UltraBoost PB EH1226 černé

Pánská běžecká obuv adidas UltraBOOST PB je ideální volbou pro dosažení tvého nejlepšího času. Jedná se o neutrální botu, která disponuje svrškem z nejlehčí síťoviny, kterou kdy adidas vytvořil. Tvarovaný opatek nabízí přirozený pohyb Achillovy šlachy.

Mezipodešev s aktivním odpružením boost poskytuje největší návratnost energie, jakou kdy adidas vytvořil. Podrážka Stretchweb je přirozeně pružná doplněná o gumu Continental, která zaručuje maximální přilnavost na mokrém i suchém povrchu.

Běžecká obuv adidas Solar Glide 3 FX0100 zelené

Pánská běžecká obuv adidas SolarGlide 3 představuje neutrální běžeckou obuv vhodnou pro jakýkoli trénink. Má prodyšný svršek ze síťoviny se všitým zpevněním. Zpevňující opatek Fitcounter a výztuha zaručí maximální pohodlí.

Mezipodešev s aktivním odpružením Boost poskytuje optimální návratnost energie. Podešev z pryže Continental poskytuje optimální přilnavost na mokrém povrchu. Stabilizační prvek Torsion System.

Běžecká obuv adidas UltraBoost 20 FV8317 šedé

Pánská běžecká obuv adidas UltraBOOST 20 je ideální volbou pro běh ve městě. Jedná se o neutrální botu, která disponuje svrškem z textilního úpletu adidas Primeknit se zpevněním Tailored Fibre Placement (TFP), který zajistí potřebné zpevnění. Tvarovaný opatek nabízí přirozený pohyb Achillovy šlachy.

Mezipodešev s aktivním odpružením boost poskytuje největší návratnost energie, jakou kdy adidas vytvořil. Podrážka Stretchweb je přirozeně pružná doplněná o gumu Continental, která zaručuje maximální přilnavost na mokrém i suchém povrchu.

Běžecká obuv adidas Ultraboost Summer.RDY FW9771 bílé

Pánská běžecká obuv adidas Ultraboost Summer.RDY s prodyšným úpletovým svrškem tě v horkém letním počasí příjemně ochladí. Má průsvitné panely, díky kterým můžeš ukázat barevné ponožky. Svršek, který je pečlivě zpracován, aby se při běhu přirozeně roztahoval společně s nohou. Díky tomu poskytuje větší pohodlí a snižuji podráždění, než jiné typy svršků.

Mezipodešev Boost nabízí aktivní odpružení, která zaručí plynulý krok plný energie. Tisíce unikátních kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které kdy adidas vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení lépe než jakýkoli jiný druh EVA odpružení. Podrážka s pryže zajišťuje optimální přilnavost.

Běžecká obuv adidas UltraBoost 20 FV8322 černé

Pánská běžecká obuv adidas UltraBOOST 20 je ideální volbou pro běh ve městě. Jedná se o neutrální botu, která disponuje svrškem z textilního úpletu adidas Primeknit se zpevněním Tailored Fibre Placement (TFP), který zajistí potřebné zpevnění. Tvarovaný opatek nabízí přirozený pohyb Achillovy šlachy.

Mezipodešev s aktivním odpružením boost poskytuje největší návratnost energie, jakou kdy adidas vytvořil. Podrážka Stretchweb je přirozeně pružná doplněná o gumu Continental, která zaručuje maximální přilnavost na mokrém i suchém povrchu. Lehká a pružná podešev z pryže, která se přizpůsobí podkladu, čímž je dosaženo vyšší stability.

Běžecká obuv adidas Supernova WINTER.RDY FV5646 šedé

Pánské běžecké boty adidas Supernova WINTER.RDY jsou vyrobené z vodoodpudivého materiálu, který tě udrží v suchu i za deštivého počasí. Dva typy dynamického odpružení společně tvoří mezipodešev, která ti poskytne pohodlí a stabilitu. Boty mají zateplenou podšívku a strategicky umístěné prodyšné zóny.

Běžecká obuv, která ti umožní trénovat i v zimě. Svršek ze síťoviny s vodoodpudivou povrchovou úpravou WINTER.RDY. Aktivní odpružení Boost a pružná mezipodešev Bounce. Inovativní struktura energetických kapslí zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení lépe než jakýkoli jiný druh EVA odpružení.

Běžecké tenisky a boty Adidas můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz