Nejprodávanější pánské běžecké boty značky Mizuno

Běžecké pánské tenisky a boty značky Mizuno jsou ideální volbou pro běžce s neutrálním došlapem pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Tenisky a boty značky Mizuno jsou skvělou volbou pro trailové a tréninkové aktivity, fitness a kondiční sporty, nebo relaxační běh pro zdraví.

Pro inspiraci a co nejlepší výběr běžecké obuvi, která bude velmi pohodlná a pro sportovní aktivity nejvíce vhodná, představíme nejprodávanější modely letošní sezóny. Pokud hledáte ideální obuv pro zlepšení kondice, formování postavy či snížení hmotnosti, nebo jen běháte pro své zdraví, tak jsou běžecké boty značky Mizuno ty nejlepší.

Které modely pánské běžecké obuvi značky Mizuno jsou nejprodávanější?

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější běžecké boty letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné pánské běžecké tenisky a boty, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené.

Běžecká pánská obuv Mizuno Wave Skyrise J1GC200916 šedé

Pánské běžecké boty Mizuno Wave Skyrise jsou ideální volbou pro běh po silnici a zpevněném povrchu, kde podají maximální výkon. Kvalitní svršek AIRmesh přispívá ke stabilitě a zajistí odvod potu z boty. Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro nohy.

Mezipodešev z kombinace směsí materiálů a technologie Mizuno Cloudawe navíc zaručují maximální odpružení. Unikátní dezén podrážky přináší přilnavost zejména na cestách, které jsou opravdovou doménou těchto bot. Podrážka disponuje cik-cak flex drážkami pro lepší odezvu, pružnost a rychlejší běh.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění. Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech.

Běžecké pánské boty Mizuno Wave Inspire 16 J1GC204416 černé

Pánské běžecké boty Mizuno Wave Inspire 16 jsou ideální volbou pro běh po silnici a zpevněném povrchu a hodí se pro běžce s mírnou pronací, kteří chtějí stabilní a současně rychlou a pohodlnou botu pro každodenní běžecký trénink nebo závod. Kvalitní svršek AIRmesh přispívá ke stabilitě a zajistí odvod potu z boty. Nové měkčí a pružnější polstrování kolem kotníku, díky kterému pata pevně drží ve středu boty.

Mizuno Intercool spolupracuje se svrchním prodyšným materiálem AirMesh, a tím chodidlu zajišťuje nejvyšší možné pohodlí. Technologie řeší problém přílišného zahřívání uvnitř boty během pohybu. Malé ventilační otvory v podrážce zajišťují noze větrání i od spodu.

Nová lehčí U4ic mezipodešev pro vynikající tlumení a měkčí U4iCX všitá stélka, díky níž bota padne jako ulitá hned při prvním nazutí. Vlnová deska Pebax Powered zajišťuje pružnost a dynamičnost. Patní část nově z materiálu ap+ pro zvýšení odolnosti.

Bota, která se pohybuje spolu s tebou. Nejnovější systém Dynamotion Fit využívá nejmodernější technologie k zachycení pohybu a k analýze biomechaniky. Výsledkem je bota dokonale se přizpůsobující pohybu chodidla během jednotlivých fází kroku.

Trailová pánská obuv Mizuno Wave Daichi 5 GTX J1GJ205616 modré

Pánské trailové boty Mizuno Wave Daichi 5 GTX jsou lehčí a dynamičtější pro běžce, kteří si rádi dopřávají o něco více pocitu z terénu. Vynikající trakce na jakémkoliv povrchu a pocit dynamického nášlapu.

Prodyšný materiál svršku AIRmesh výborně sedne na nohu a zaručuje pohodlí. Konstrukce svršku DynamotionFit nabízí dokonalé padnutí, pohodlí a pocit lehkosti. Přidané patní tlumení ap+ pro větší pohodlí.

Pryžová podešev značky Michelin a vestavěná technologie XtaRide, která se přizpůsobí okolí a pracuje v dokonalé harmonii s tebou. Svršek s Gore-Tex membránou chránící před nepříznivým počasím. X drážka ve střední části umožňuje chodidlu, aby se prohnulo a přilnulo k terénu, zatímco absorbuje síly z nerovného terénu.

Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

Trailová pánská obuv Mizuno Wave Rider GTX 2 J1GC207909 černé

Pánské trailové boty Mizuno Wave Rider GTX 2 pro běžce s neutrálním nášlapem, kteří trénují v každých podmínkách a chtějí měkký, citlivý a zároveň plynulý pocit při běhu na jakémkoliv povrchu. Nově disponují inovativní technologií mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit při tréninku.

Prodyšný materiál svršku AIRmesh výborně sedne na nohu a zaručuje pohodlí. Konstrukce svršku DynamotionFit nabízí dokonalé padnutí, pohodlí a pocit lehkosti. Technologie SmoothRide pro legendární pocit plynulosti běhu, plynulý přechod z dopadu do odrazu.

Nepromokavá verze působivé běžecké legendy Wave Rider se vyznačuje měkkou podšívkou Gore-Tex pro bezproblémovou ochranu proti každému počasí. Reflexní prvky v horní části zaručují bezpečnost od časného rána do soumraku.

Agresivní trailová podrážka poskytuje vynikající přilnavost, díky které můžeš běžet navzdory dešti či sněhu. Lehčí U4iC mezipodešev pro vynikající tlumení, lehkost a rychlost. Technologie podešve X10 prodlužuje opotřebení a podporuje trakci.

Běžecká pánská obuv Mizuno Wave Shadow 4 J1GC203001 modré

Pánské běžecké boty Mizuno Wave Shadow 4 jsou určeny primárně pro běh na silnici a zpevněných cestách. Díky své konstrukci budou vyhovovat běžcům s neutrálním nášlapem. Jedná se o výkonnostní model s tempovou mírou tlumení, boty tedy využiješ nejen na tréninku, ale i při ostrém tempu v závodě.

Materiál svršku zajišťuje vysokou míru prodyšnosti. Vyztužený jazyk a konstrukce s dynamickým fit panelem se postarají o to, aby bota skvěle padla na nohu. Technologie X10 prodlužuje opotřebení a společně s DynamotionFit podporuje trakci. Konstrukce svršku DynamotionFit nabízí dokonalé padnutí, pohodlí a pocit lehkosti.

Obuv s inovativní technologií mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit při tréninku. Lehčí U4iC mezipodešev pro vynikající tlumení, lehkost a rychlost. Odolná karbonová pryž, která je umístěna v podrážce v oblasti paty, tedy její nejzatěžovanější části. Slouží k prodloužení životnosti obuvi.

Běžecká pánská obuv Mizuno Wave Rider 24 J1GC200818 černé

Pánské běžecké boty Mizuno Wave Rider 24 v novém kabátě a s mnoha vylepšeními si oblíbíš natolik, že tě vždy zvednou ze židle a na trénink se budeš těšit. Nově disponují inovativní technologií mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit při tréninku. Ideální pro každodenní trénink, každou trať a pro běžce s neutrálním nášlapem, kteří chtějí rychlejší botu.

Prodyšný materiál svršku AIRmesh výborně sedne na nohu a zaručuje pohodlí. Konstrukce svršku DynamotionFit nabízí dokonalé padnutí, pohodlí a pocit lehkosti. Technologie SmoothRide pro legendární pocit plynulosti běhu, plynulý přechod z dopadu do odrazu. Technologie Intercool udržuje v botě přirozené mikroklima a brání tak zapařování chodidla, tvé nohy budou po celou dobu běhu v suchu.

Lehčí U4iC mezipodešev pro vynikající tlumení, lehkost a rychlost. Technologie podešve X10 prodlužuje opotřebení a podporuje trakci. Vzor podešve pro dodatečnou trakci pro všechny povrchy.

Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh.

Běžecká pánská obuv Mizuno Wave Horizon 4 J1GC202616 šedé

Pánská běžecká obuv Mizuno Wave Horizon 4 pro běžce s pronací, kteří vyžadující maximální podporu, současně ale rychlou a dynamickou běžeckou botu. Prodyšný materiál svršku AIRmesh výborně sedne na nohu a zaručuje pohodlí. Konstrukce svršku AeroHug nabízí dokonalé padnutí, pohodlí a pocit lehkosti.

Dvojitá vějířovitá deska pro kontrolu pronace. Plynulejší přechod z dopadu do odrazu než bývá u obuvi s maximální podporou zvykem. XPOP je zcela nová směs vyrobená z polyuretanové pěny, díky čemuž poskytuje mimořádně měkké odpružení, vysokou energetickou návratnost a trvanlivost.

Technologie SmoothRide pro legendární pocit plynulosti běhu, plynulý přechod z dopadu do odrazu. Technologie Intercool udržuje v botě přirozené mikroklima a brání tak zapařování chodidla, tvé nohy budou po celou dobu běhu v suchu.

Lehčí U4iC mezipodešev pro vynikající tlumení, lehkost a rychlost. Přidané tlumení na patě U4iCX snižuje otřesy a chrání tak tvé klouby. Technologie podešve X10 prodlužuje opotřebení a podporuje trakci. Odolná karbonová pryž, která je umístěna v podrážce v oblasti paty, tedy její nejzatěžovanější části.

Běžecké pánské boty Mizuno Wave Ultima 11 J1GC190943 černé

Pánské běžecké boty Mizuno Wave Ultima 11 jsou určeny pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Jedná se již o jedenáctou verzi, kterou si zamiluješ díky lehkosti, optimálnímu tlumení a výbornému komfortnímu provedení. Vhodná pro všechny běžce s neutrálním došlapem pro objemový trénink a delší běhy, kde je prioritou vzdálenost, nikoli čas.

Bota, která se pohybuje spolu s tebou. Nejnovější systém Dynamotion Fit využívá nejmodernější technologie k zachycení pohybu a k analýze biomechaniky. Výsledkem je bota dokonale se přizpůsobující pohybu chodidla během jednotlivých fází kroku.

Své nohy budeš mít stále v příjemném pohodlí díky technologii Intercool. Patní tlumení U4icX snižuje otřesy a chrání tak tvé klouby. Další krok ve vývoji pro maximální pohodlí při běhu. Nová mezipodešev je lehčí než ap+ s mnohem větším pocitem tlumení a větší pružnosti pro opravdu pohodlný a přitom efektivní běh.

Trailová pánská obuv Mizuno Wave Mujin 7 J1GJ207039 černé

Pánské trailové boty Mizuno Wave Mujin 7 jsou určené pro běžce dlouhých technických tratí v terénu, kteří potřebují maximální tlumení a odolnost. Ideální pro každodenní trénink a každou trať. Vynikající trakce na jakémkoliv povrchu a pocit dynamického nášlapu. Unikátní technologie Mizuno Wave, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu – odpružení a stabilitu.

Nový systém zavazování umožňuje přesněji a podle individuálních potřeb nastavit utažení svršku přes nárt i v patní části. X drážka ve střední části umožňuje chodidlu, aby se prohnulo a přilnulo k terénu, zatímco absorbuje síly z nerovného terénu.

Konstrukce podešve XtaGrip pro ještě spolehlivější přilnavost v rozmanitém terénu. Speciální směs materiálu Michelin jí dodává vysokou odolnost. Technologie XtaRide se přizpůsobí okolnímu prostředí a pracuje v dokonalé harmonii s tělem. Přidané tlumení na patě U4iCX snižuje otřesy a chrání tak vaše klouby.

Běžecké tenisky a boty Mizuno můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz