Nike tenisky Air Jordan 3 True Blue pro celou rodinu

Značka Nike vydá novou kolekci prémiových tenisek Air Jordan 3 True Blue, které budou k dispozici ve všech velikostech pro celou rodinu.

Nenechte si ujít skvělé tenisky Air Jordan 3 klasického designu s retro prvky, které budou vydány na černý pátek 25. listopadu. Výhodou těchto nádherných sportovních tenisek značky Nike určitě je, že budou k dispozici ve všech pánských, dámských a dětských velikostech. Konečně perfektní běžecké tenisky Nike pro celou rodinu pro společné aktivity a sportovní vyžití.

Nová kolekce obuvi Nike Air vychází z původního brandingu roku 1988, kdy tento retro design tenisek je v perfektní kvalitě. Klasika tenisek Nike Air je v moderním pojetí s velkým důrazem na detaily, které jsou propracovány k dokonalosti.

Tak jak napovídá název nové kolekce tenisek značky Nike, jedná se o skvělou kombinaci bílé a hlavně tmavě modré barvy. Odpružená podrážka sportovní obuvi je tvarována a změkčena pro větší pohodlí a komfort tenisek.
Logo značky Nike s nápisem je profilováno v modré barvě na bílém podkladu, s kontrastními červenými prvky na jazyku a podrážce obuvi. Kontrast tmavě modré barvy obuvi Nike v kombinaci s bílou je opravdu designově zajímavý a hlavně skvělý.

Opět nádherné sportovní tenisky Nike Air Jordan pod označením Air Jordan 3 True Blue a navíc pro celou rodinu. Samozřejmě, že pánské provedení je nejdražší a stanovená cena je 220 dolarů. Skvělý design a kombinace barev je perfektní, jen obrázku máme k dispozici velmi málo.

Tenisky Air Jordan 3 True Blue můžete koupit zde:  Další zajímavé články z kategorie Jordan

Nike tenisky Air Jordan 3 True Blue pro celou rodinu

Nike tenisky Air Jordan 3 True Blue pro celou rodinu

Nike tenisky Air Jordan 3 True Blue pro celou rodinu