Přijměte své tělo jaké je s pomocí svého slunečního znamení

Lidé jsou od přírody chybující. Proč se tedy tolik snažíme jít proti přírodě? Bylo by pro nás mnohem snazší, kdybychom dokázali přijmout své tělo s celulitidou i bez ní. Rozhodně se to však snáze řekne, než udělá. Proto vám s tím mohou pomoci vaše kosmické hvězdy. Každé znamení zvěrokruhu se potýká s jinými problémy a těžko je překonává. Nechte tedy své znamení zvěrokruhu, aby vám pomohlo lépe pochopit vaše nedostatky a jak je přijmout.

Doplňky stravy a vitamíny pro zdraví můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Zdraví

1. Beran

Toto sebevědomé vesmírné znamení může být tajně znepokojeno vzhledem a svými tělesnými nedostatky. Máte tendenci trávit spoustu času přemýšlením o svých nedostatcích. Milujete vítězství, takže nikdy nehrajete hru, o které víte, že ji nemůžete vyhrát. To je však nudný přístup. Podnikněte módní riziko, kterého jste se báli. Přijměte své vnady a vystavte je na obdiv ve svém oblíbeném elegantním modelu.

2. Býk

Jste od přírody smyslní, a proto jste náchylnější k problémům s tělem. Navenek možná působíte sebevědomě, ale ve skrytu duše prožíváte velký stres z toho, že vypadáte dokonale. Dokážete strávit spoustu času přípravou, jen abyste vypadali co nejlépe. Často však zapomínáte, že jde jen o jeden večírek. Buďte v klidu. Měli byste však zvážit, zda byste neměli více utratit za svůj šatník, protože máte vynikající vkus.

3. Blíženci

Přijměte své zvláštnosti. Jste komplikovaní a v tom je vaše síla. Přestaňte se tedy tolik snažit splynout s davem. Nemůžete, protože jste předurčeni k tomu, abyste vyčnívali. Stejný přístup zaujměte i k módě. Kombinujte je a noste je s elánem. Ať lidé vidí vaše pravé já.

4. Rak

Raději se uzavíráte do své ulity, když vaše okolí není nakloněno vaší velikosti. To však neznamená, že byste se neměli snažit. Nemusíte se schovávat pod hromadami oblečení, abyste napodobili své znamení. Jste krásní. Musíte to vidět dřív, než to uvidí ostatní. Tak obejměte své tělo a vystavte ho na obdiv v oblečení, které chcete nosit.

5. Lev

Možná si myslíte, že se na vás upírají všechny oči, ale není to pravda. Proto ze sebe setřeste všechny obavy a chovejte se jako lev nebo lvice, kterými skutečně jste. Udělejte několik nebojácných rozhodnutí a překvapte sami sebe. Překvapí vás i reakce, kterých se dočkáte od ostatních.

6. Panna

Jste od přírody perfekcionisté, což se vám ve většině případů osvědčilo. Zároveň to však na vás vyvíjí velký tlak. Proto nevadí, když nebudete vypadat stále dokonale. Dokonalost není nic jiného než mýtus. Přijměte tedy své nedokonalosti a uvidíte, jak osvobozující to může být. Noste své nedokonalosti jako své nejlepší doplňky.

7. Váhy

To, co hledáte, je rovnováha, a tak pokud se vám zdá, že něco na vás není v rovnováze, začnete vyšilovat. Nezapomeňte, že jste jen člověk. Při holení nohou vám může chybět neoholené místečko. Je v pořádku, že nemáte dokonale tvarovaný obličej. Místo toho, abyste se trápili nepodstatnými detaily, naučte se užívat si chvíle. To by vašemu životu přidalo víc než dokonalý make-up.

8. Štír

Chcete vidět všechno, ale nechcete být spatřeni. Svou společenskou moc si chcete udržet tím, že se budete držet stranou. Rychle analyzujete společenskou hierarchii a zjišťujete, kam v ní zapadáte. Tím však přicházíte o lidské vazby. Proto si sundejte klapky z očí a jděte si popovídat s někým, kdo je podle vás zajímavý. Vaše tělo je pouze vaší součástí a nerozhoduje o vašem místě ve společnosti.

9. Střelec

Vaše proporce vás možná zlobí, ale musíte pochopit, že jste s nimi přitažliví. Vaše obří boky vám mohou ztížit snadné hledání šatů. Pamatujte si však, že ať si obléknete cokoli, vždy budete díky svým bokům vypadat smyslně. Přestaňte si tedy uvědomovat své proporce a najděte si oblečení, které je dokáže zvýraznit.

10. Kozoroh

Když se cítíte nedokonale, máte tendenci se uzavřít do sebe a stát se samotářem s tváří hráče pokeru. Lidé si to často pletou se snobismem, což ve vašem případě není pravda. Přestaňte se tedy cítit nedokonale ve svém oblečení, protože jen vy vidíte své nedostatky. Snažte se více stýkat a dávat ostatním najevo, že si nemyslíte, že jste lepší než oni.

11. Vodnář

Jste paradoxní. Chcete splynout s davem a zároveň vyniknout. Je to podivný mix. Musíte se však naučit být jednou věcí najednou. Pokud chcete vyniknout, buďte nebojácní a udělejte to. Nepociťujte žádný tlak okolí, abyste ustupovali. Ale v první řadě přijměte sami sebe.

12. Ryby

Vaše citlivá povaha vám může často ztěžovat zapadnutí do tvrdého davu. Vaše obavy vás mohou vždy zastavit, ale v životě riskujte. Nedovolte, aby vás vaše obavy omezovaly. Jednou za čas udělejte odvážná rozhodnutí a postupně rozšiřujte své hranice.

Přijměte se tedy v celé své kráse a nechte svět, aby byl svědkem vašeho vzestupu.