Retro basketbalové tenisky Nike Air Penny 4

Nová kolekce retro basketbalových tenisek značky Nike s „podpisem“ Penny Hardaway’s je velmi zajímavá a právě vychází pod názvem Nike Air Penny 4.

První basketbalové tenisky Nike ve spolupráci s Penny Hardaway byly vydány když byl hráčem Phoenix Suns. Proto tyto basketbalové tenisky z nové kolekce Nike Air Penny 4 jsou v retro designu v moderním stylu úžasné a perfektní. Možná právě proto jsou tenisky Nike Air Penny 4 do značné míry klenotem v basketbalové línii značky Nike.

Basketbalové tenisky Nike Air Penny 4 jsou vyrobeny v kombinaci koženého a semišového materiálu s plátěnými doplňky. Hlavní poznávací znamení jsou horní pásky, které zakrývají šněrování a zakrytí vázání i v přední části obuvi.
Podrážka obuvi je v retro designu, kdy hlavním znakem tenisek je průhledná část pod patou a celkové tvarování podrážky. Nicméně pružnost a pohodlnost tvarované gumové podrážky tenisek Nike je vyloženě v moderním stylu.

V této kolekci jsou retro tenisky Nike Air Penny 4 z vnitřní části obuvi příjemně tvarované a měkčené. Retro design tak nemá vůbec nic společného s perfektním zpracováním a moderním stylem tenisek značky Nike. Polstrování a tvarování vnitřní stélky, jazyka a paty obuvi je dokonale přizpůsobené komfortu a pohodlí při nošení tenisek.

Tenisky Nike Air Penny 4 můžete koupit zde:  CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz