bolest zad

Typy bolesti těla, které mohou být smrtelné

Dobré zdraví je největším pokladem na tomto světě. Pokud jste zdraví, můžete dosáhnout čehokoli, a pokud nejste, váš život se zcela obrátí k horšímu. Veškerý váš čas, peníze a úsilí směřují do snahy být opět zdravý. Abyste si udrželi zdraví, musíte se správně stravovat, dobře spát a pravidelně cvičit.

Read More

Mýty a fakta o chronické bolesti zad

Chronická bolest zad je velmi častým problémem a jedním z nejčastějších důvodů pro přerušení práce nebo školy. Tato bolest může postihnout kohokoli v jakémkoli věku. Nemusíte být příliš staří na to, abyste dostali nepříjemný záchvat bolesti zad.

Read More

Fyzické bolesti související se stresem a emocemi

Je dobře prozkoumaným a známým faktem, že naše emoce mají přímý vliv na naše fyzické zdraví. Neštěstí plodí nemoci. Štěstí přitahuje dobré zdraví. Tuto skutečnost však západní medicína přehlíží, a proto mají všechny alopatické léky vedlejší účinky.

Read More

Možné příčiny bolesti zad v noci: Měli byste se obávat

Když se po celodenním shonu chystáte do postele, trápí vás bolest zad? Nejste v tom sami. Někteří lidé připisují akutním bolestem zad mnoho bezesných nocí. Pokud vás zajímá, proč tato nepříjemná bolest udeří až v noci, je za tím až 10 možných důvodů, od mírných až po vážné.

Read More

Bolesti a nespavost ve třetím trimestru

Třetí trimestr těhotenství je obdobím vzrušení, úzkosti a bolesti. Vzrušení z toho, že budete už brzy držet své miminko v náručí, je výjimečné. Třetí trimestr se také potýká s několika těhotenskými příznaky, jako je nespavost a bolest.

Read More

Mohou bolesti zad znamenat výskyt rakoviny prsu?

Bolesti zad jsou rozšířeným problémem, který se nemusí nutně týkat jen určité věkové skupiny, pohlaví nebo etnika. Jedním z nejčastějších faktorů způsobujících bolesti zad může být nesprávné držení těla při dlouhodobém sedavém zaměstnání.

Read More