AdidasTenisky

Tenisky adidas Superstar Canvas Green FW2653

adidas Superstar Canvas Olive Green-White FW2653 sportovní boty

adidas Originals stále přidává další skvělé modely adidas Superstar, které jsou velmi oblíbené. Značka se třemi pruhy připravila nový model v designovém motivu „Olive Green“, který bude v klasické barevné kombinaci bílé a olivově zelené barvy. Tento model je součástí balíčku „Canvas Pack“, který obsahuje ještě kolekci v modré barvě „Navy Blue“.

Plátěný svršek obuvi je v olivově zelené barvě s různými překryvy ve stejné barvě. Velký jazyk a tkaničky jsou v zelené barvě. Vnitřní část a stélka boty jsou v bílé barvě. Klasická špička obuvi je v bílé barvě a v designovém motivu skořápky. Tři brandové pruhy na obou bocích jsou v zelené barvě s bílým prošitím. Logo adidas na zeleném překryvu na patě a na jazyku je v bílé barvě. Samozřejmě nechybí na boku brandový nápis Superstar v bílé barvě.

Pohodlná a prošitá gumová podrážka je v bílé barvě a zespodu je protiskluzová podešev v barvě bílé. Oblíbené nízké tenisky adidas Superstar Canvas Olive Green budou k dispozici u vybraných prodejců během července.

Tenisky adidas Superstar Canvas můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Adidas

Color: Olive Green-White
Style Code: FW2653

Tenisky adidas Superstar Canvas Green FW2653
Tenisky adidas Superstar Canvas Green FW2653
Tenisky adidas Superstar Canvas Green FW2653