Tenisky Beyonce Ivy Park x adidas Ultra Boost Black GX0200

Beyonce Ivy Park x adidas Ultra Boost Core Black/Core Black-Hi-Res Yellow GX0200 běžecké boty

adidas Originals rozšíří pro letošní sezónu oblíbenou řadu běžecké boty adidas Ultra Boost o další model, který je v zajímavém tématu „Core Black“. Obuv Ultraboost je vysoce funkční běžecký model pro milovníky sportu, který má elegantní stylovou konstrukci s inovativními prvky. Proto je ideální pro relaxační, kondiční i výkonnostní běh. Nová kolekce oblíbené funkční běžecké obuvi bude vydaná v colorway bílé, černé a zeleno žluté barvy.

Kompletně celý svršek z pleteniny adidas Primeknit je v černé barvě. Tkaničky a vnitřní část boty jsou v černé barvě. Plastové prvky na bocích pro šněrování jsou v černé barvě, na kterých jsou tři brandové pruhy v černé barvě. Brand na jazyku je na černém štítku v černé barvě. Design dokončí černý tvarovaný prvek kolem paty.

Pohodlná mezipodešev s aktivním odpružením Boost je v černé barvě. Gumová podešev Stretchweb z gumy Continental se zpevňujícím prvkem Torsion System je v bílé a zeleno žluté barvě. Běžecké černé tenisky Beyonce Ivy Park x adidas Ultra Boost Core Black, které jsou vyrobeny pro cílevědomé běžce budou k dispozici u prodejců během listopadu.

Tenisky Beyonce Ivy Park x adidas Ultra Boost můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Core Black/Core Black-Hi-Res Yellow
Style Code: GX0200
Price: €200