Tenisky Jordan Mars 270 London colorway

Jordan Mars 270 „London“ Thunder Grey/Smoke Grey-DK Smoke Grey CV3042-001 tenisky inspirované Londýnem.

Po vlastenecké červené, bílé a modré colorway se Jordan Mars 270 připojí k aktuálnímu „City Pack“ značky Jordan. Nová hybridní silueta od společnosti Jumpman kombinuje prvky z Air Jordan 1, Air Jordan 4, Air Jordan 5, Air Jordan 6 a Nike Air Max 270.

V poslední době se tenisky Jordan objevily v tónech symbolizujících francouzskou vlajku, takže to vypadá na start mezinárodního tématického trendu. Tím je logické, že další kolekce je inspirovaná Londýnem, kde je mlhavé a ponuré počasí po většinu roku.

Tenisky Jordan Mars 270 London jsou v černé barvě v kombinaci světlé a tmavé kouřově šedé barvě. Vyznačují se kombinaci textilní mřížky, kůže a semiše, který je luxusní na dotek. Podrážka je v černé barvě doplněna zadní tlumící jednotkou Air Max 270 pro větší pohodlí.

Bezpochyby nejjasnějším prvkem obuvi je vnitřní stélka, protože je ve výrazné modré barvě, která je shodná s barvou britské vlajky. Samozřejmě včetně vyšívaného loga Jordan v bílé barvě. A navíc je na obuvi připevněn semišový štítek s velkým nápisem „LDN“.

Tenisky Jordan Mars 270 London můžete nakoupit zde: Další zajímavé články z kategorie Jordan

Barva: Thunder Grey/Smoke Grey-DK Smoke Grey
Kód: CV3042-001

Teniskay Jordan Mars 270 London colorway
Teniskay Jordan Mars 270 London colorway
Teniskay Jordan Mars 270 London colorway
Teniskay Jordan Mars 270 London colorway