Tenisky Nice Kicks x Reebok Question Mid FW1784

Nice Kicks x Reebok Question Mid Stucco/Black-Seaport Teal Mel FW1784

Značka Reebok a Nice Kicks připravili pro letní sezónu další kolekci oblíbeného modelu Reebok Question Mid, který bude v designovém motivu „Bubba Chuck“. K designu tohoto modelu se připojil i návrhář Frank Cooker, který pracoval i pro Jordan Brand. Nejnovější kolekce je v zajímavé colorway černé, šedé, červené, zelené, fialové a modré barvy.

Celý svršek obuvi je v černé barvě, kterou doplní semišové překrytí v šedé barvě. Designové prvky s brandem na bocích jsou ve fialové barvě. Překryv na patě je v zelené a žluté barvě, na kterém je brand v červené barvě. Pletený jazyk, tkaničky a vnitřní část boty jsou v černé barvě. Designové očka pro šněrování obsahují brandový nápis Reebok v červené barvě.

Pohodlná podrážka s odpružením Hexalite je v šedé barvě a zespodu je podešev v barvě šedé. Samozřejmě nemůže chybět na patě číslo 3, které měl bývalý americký profesionální basketbalista Allen Iverson. Basketbalové tenisky Nice Kicks x Reebok Question Mid Bubba Chuck budou k dispozici u vybraných prodejců během července.

Tenisky Nice Kicks x Reebok Question Mid můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Reebok

Color: Stucco/Black-Seaport Teal Mel
Style Code: FW1784
Release Date: July 10. 2020

Tenisky Nice Kicks x Reebok Question Mid FW1784
Tenisky Nice Kicks x Reebok Question Mid FW1784
Tenisky Nice Kicks x Reebok Question Mid FW1784