Tenisky Nike Air Max 2090 Black Pure Platinum CT1803-001

Nike Air Max 2090 Pure Platinum/Black-Lemon Venom CT1803-001 nízké šedé boty

Je připravena další zajímavá kolekce sportovní boty Nike Air Max 2090, které jsou inspirované legendárním modelem Air Max 90. Nová kolekce sportovní obuvi pro volnočasové aktivity bude vydána v designovém tématu „Black Pure Platinum“, který je v colorway bílé, zelené, černé a světle šedé barvy.

Transparentní svršek obuvi je ze síťoviny v šedé barvě, kterou doplní lemy na bocích z textilní kůže v černé barvě. V černé barvě je pata s šedým plastovým prvkem. Polstrovaný jazyk se zeleným brandem a vnitřní část boty jsou v černé barvě. Tkaničky jsou v černé barvě a nový systém rychlého šněrování umožňuje boty rychle zavázat a jít. Velký Swoosh na vnějším boku je v bílé barvě. Celkový design dokončí brandový nápis Air a prošití v zelené barvě.

Pohodlná podrážka s velkou jednotkou Max Air na patě zaručuje maximální pohodlí při chůzi. Boty Nike 2090 jsou ideální pro každodenní nošení a lehké outdoorové aktivity. Nízké sportovní tenisky v šedé a černé barvě Nike Air Max 2090 Black Pure Platinum budou k dispozici u vybraných prodejců během října.

Tenisky Nike Air Max 2090 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Pure Platinum/Black-Lemon Venom
Style Code: CT1803-001
Price: €150