Tenisky Nike Air Max 270 React SE Pink Navy CK6929-400

Nike Air Max 270 React SE Midnight Navy/Flash Crimson-Hyper Pink-Black CK6929-400

Společnost Nike připravila pro letošní sezónu další skvělou kolekci Nike Air Max 270 React, která je v designovém motivu „Pink Navy“. Nová kolekce dámské obuvi je v zajímavé barevné kombinaci bílé, černé, červené, růžové a modré barvy.

Obuv je vyrobená z lehkých, vrstvených a bezešvých materiálů, které vytvářejí moderní vzhled. Technologie Nike React je mimořádně pohodlná, snižuje zatížení a dodává pružnost. Proto je obuv vhodná pro sportovní aktivity i celodenní nošení.

V základu je svršek obuvi ze síťoviny v růžové a modré barvě, který doplňují a hlavně zvýrazní prvky v barvě černé, modré a růžové. Překrytí v barvě modré lemuje obuv na bocích s přesahem kolem paty. Lemování kolem špičky je v černé a překryv na patě je v černé barvě. Velký Swoosh na obou bocích je v černé barvě s růžovým lemováním. Brand na patě je v červené barvě. Brand Air 270 React na polstrovaném jazyku je v růžové barvě. Design dokončí očka pro šněrování v růžové a černé barvě.

Odpružená podrážka je v bílé barvě s průhlednou jednotkou Max Air 270 na patě. Zespodu je gumová podešev v růžové barvě. Barevné dámské boty Nike Air Max 270 React SE Pink Navy budou k dispozici u vybraných prodejců během září.

Tenisky Nike Air Max 270 React SE můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Midnight Navy/Flash Crimson-Hyper Pink-Black
Style Code: CK6929-400
Price: €170