Tenisky Nike Air Max 270 White Midnight Navy DH0613-100

Nike Air Max 270 White/Midnight Navy-Metallic Silver DH0613-100 nízké bílé boty

Společnost Nike připravila další skvělý model volnočasové boty Nike Air Max 270, který je inspirovaný ikonami řady Air Max. Nová kolekce lifestylové obuvi je v designovém tématu „White Midnight Navy“, který je v barevné kombinaci stříbrné, bílé a tmavě modré barvy.

Sportovní svršek obuvi s dobrou cirkulací vzduchu je ze syntetického a textilního materiálu v bílé a modré barvě. Lemování kolem špičky a na bocích je v tmavě modré barvě. Překryv na patě je v modré barvě, na kterém je brand Air v bílé barvě. Výrazný plastový prvek kolem paty je v modré navy barvě. Tkaničky a polstrovaný jazyk se stříbrným brandem jsou v bílé barvě. Swoosh a brandový nápis 270 na bocích jsou v bílé, modré a stříbrné barvě. Design dokončí očka pro šněrování v bílé barvě.

Pohodlná pěnová podrážka s jednotkou Max Air 270, která poskytuje bezkonkurenční celodenní pohodlí je v bílé a tmavě modré barvě. Sportovní bílo modré tenisky Nike Air Max 270 White Midnight Navy budou k dispozici u vybraných prodejců během října.

Tenisky Nike Air Max 270 můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: White/Midnight Navy-Metallic Silver
Style Code: DH0613-100
Price: €150