Tenisky Nike Air Max 90 Black Racer Pink DB3915-003

Nike Air Max 90 Black/White-Racer Pink DB3915-003 sportovní černé boty

Společnost Nike rozšiřuje řadu původně běžecké boty Nike Air Max 90 a připravila další kolekci, která bude vydána v tématu „Black Racer Pink“. Nová kolekce nízké volnočasové obuvi je v zajímavé colorway bílé, černé a růžové barvy.

Svršek obuvi je ze síťoviny v černé barvě, kterou doplní další překryvy a prvky. Kožené lemování kolem špičky s přesahem ke šněrování je v černé barvě. Kožené lemovaní na bocích s přesahem kolem paty je v černé barvě. V černé je překryv na patě s růžovým brandem. Designové prvky u šněrování jsou v černé barvě. Částečně překrytý Swoosh na obou bocích je v bílé barvě. Brandový nápis Air Max na bocích boty je v bílé a růžové barvě.

Pohodlná podrážka v růžové barvě s jednotkou Max Air na patě v černé barvě dodává neuvěřitelné odpružení. Gumová podešev s Waffle profilem zvyšuje přilnavost a odolnost při sportovní aktivitě v jakémkoliv terénu. Sportovní černé tenisky Nike Air Max 90 Black Racer Pink, které byly původně navržený pro výkonnostní běh budou k dispozici u prodejců během listopadu.

Tenisky Nike Air Max 90 můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Black/White-Racer Pink
Style Code: DB3915-003
Price: €120