Tenisky Nike Air Max 90 Safari Black Orange DA5427-001

Nike Air Max 90 Safari Black/Safety Orange-White DA5427-001 nízké sportovní boty

Společnost Nike rozšiřuje řadu původně běžecké boty Nike Air Max 90 a připravila další kolekci, která bude vydána v tématu „Safari“. Nová kolekce nízké volnočasé obuvi je v zajímavé colorway černé, červené, bílé a oranžové barvy.

Svršek obuvi je ze síťoviny v černé barvě, kterou doplní další překryvy a prvky. Lemování kolem špičky s přesahem ke šněrování je v bílé a černé barvě v designovém motivu Safari. Kožené lemovaní na bocích s přesahem kolem paty je v černé barvě. V oranžové je překryv na patě s černým brandem. Designové prvky u šněrování jsou v černé a oranžové barvě. Částečně překrytý Swoosh na obou bocích je v bílé barvě. Brandový nápis Air Max na bocích boty je v oranžové barvě.

Pohodlná podrážka v černé barvě s jednotkou Max Air na patě v oranžové barvě dodává neuvěřitelné odpružení. Gumová podešev s Waffle profilem zvyšuje přilnavost a odolnost při sportovní aktivitě v jakémkoliv terénu. Nízké černé tenisky Nike Air Max 90 Safari, které byly původně navržený pro výkonnostní běh budou k dispozici u prodejců během října.

Tenisky Nike Air Max 90 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Black/Safety Orange-White
Style Code: DA5427-001
Release Date: October 3. 2020