Tenisky Nike Air Max 90 Summit White Light Brown CT1873-100

Nike Air Max 90 Summit White/Metallic Red Bronze-Light Orewood Brown CT1873-100 nízké boty

Společnost Nike rozšiřuje řadu původně běžecké boty Nike Air Max 90 a připravila další kolekci, která bude vydána v tématu „Summit White Light Brown“. Nová kolekce nízké dámské volnočasé obuvi je v zajímavé colorway bronzové, růžové, bílé a krémové barvy.

Svršek obuvi je ze síťoviny v bílé barvě, kterou doplní další překryvy a prvky. Kožené lemování kolem špičky s přesahem ke šněrování je v krémové barvě. Kožené lemovaní na bocích s přesahem kolem paty je v bílé barvě. V krémové je překryv na patě s bronzovým brandem. Designové prvky u šněrování jsou v krémové barvě. Částečně překrytý Swoosh na obou bocích je v bílé barvě. Brandový nápis Air Max na bocích boty je v krémové barvě.

Pohodlná podrážka v bílé barvě s jednotkou Max Air na patě v krémové barvě dodává neuvěřitelné odpružení. Gumová podešev s Waffle profilem zvyšuje přilnavost a odolnost při sportovní aktivitě v jakémkoliv terénu. Nízké bílé a krémové tenisky Nike Air Max 90 Summit White Light Brown, které byly původně navržený pro výkonnostní běh budou k dispozici u prodejců během října.

Tenisky Nike Air Max 90 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Summit White/Metallic Red Bronze-Light Orewood Brown
Style Code: CT1873-100
Price: €120