Tenisky Nike Air Max 90 Velvet Brown Red Black CT1686-200

Nike Air Max 90 Velvet Brown/University Red-Yukon Brown-Black CT1686-200 nízké boty

Společnost Nike rozšiřuje řadu původně běžecké boty Nike Air Max 90 a připravila další kolekci, která bude vydána v tématu „Velvet Brown Red Black“. Nová kolekce nízké volnočasové obuvi je v zajímavé colorway bílé, černé, červené, zelené a tmavě hnědé barvy.

Svršek obuvi je ze síťoviny v černé barvě, kterou doplní další překryvy a prvky. Kožené lemování kolem špičky s přesahem ke šněrování je v hnědo zelené barvě. Kožené lemovaní na bocích s přesahem kolem paty je v tmavě hnědé barvě. V černé je překryv na patě s červeným brandem. Designové prvky u šněrování jsou v černé barvě. Částečně překrytý Swoosh na obou bocích je v černé barvě s červeným lemováním. Brandový nápis Air Max na bocích boty je v červené barvě.

Pohodlná podrážka v bílé barvě s jednotkou Max Air na patě v černé barvě dodává neuvěřitelné odpružení. Gumová podešev s Waffle profilem zvyšuje přilnavost a odolnost při sportovní aktivitě v jakémkoliv terénu. Nízké černé a hnědé tenisky Nike Air Max 90 Velvet Brown Red Black, které byly původně navržený pro výkonnostní běh budou k dispozici u prodejců během listopadu.

Tenisky Nike Air Max 90 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Velvet Brown/University Red-Yukon Brown-Black
Style Code: CT1686-200
Price: €120