Tenisky Nike Air Max 90 WMNS White Concord CT1887-100

Nike Air Max 90 WMNS White/Vast Grey-Concord-Pink Blast CT1887-100 nízké boty

Společnost Nike rozšiřuje řadu původně běžecké boty Nike Air Max 90 a připravila další kolekci, která bude vydána v tématu „White Concord“. Nová kolekce nízké volnočasé obuvi je v zajímavé colorway černé, šedé, modré, bílé a růžové barvy.

Svršek obuvi je ze síťoviny v bílé barvě, kterou doplní další překryvy a prvky. Kožené lemování kolem špičky s přesahem ke šněrování je v bílé barvě. Kožené lemovaní na bocích s přesahem kolem paty je v šedé barvě. V modré je překryv na patě s růžovým brandem. Designové prvky u šněrování jsou v bílé a růžové barvě. Částečně překrytý Swoosh na obou bocích je v modré barvě. Brandový nápis Air Max na bocích boty je v růžové barvě.

Pohodlná podrážka v bílé barvě s jednotkou Max Air na patě v růžové barvě dodává neuvěřitelné odpružení. Gumová podešev s Waffle profilem zvyšuje přilnavost a odolnost při sportovní aktivitě v jakémkoliv terénu. Nízké bílé tenisky Nike Air Max 90 WMNS White Concord, které byly původně navržený pro výkonnostní běh budou k dispozici u prodejců během října.

Tenisky Nike Air Max 90 WMNS můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: White/Vast Grey-Concord-Pink Blast
Style Code: CT1887-100
Release Date: October 8. 2020
Price: €140