Tenisky Nike Air Max 95 Utility NRG Mt. Fuji

Nike Air Max 95 Utility NRG „Mt. Fuji“ University Red/Bright Spruce CT3689-600

Společnost Nike právě vydala další exkluzivní model Air Max 95, který vzdává hold nejvyšší hoře Japonska Fudži. Fudži je nejvyšší hora Japonska. Rozkládá se v regionu Čúbu na hranici mezi prefekturami Šizuoka a Jamanaši na západ od Tokia, z kterého je za jasného počasí viditelná. Hora stojí osamoceně uprostřed nížin při tichomořském pobřeží ostrova Honšú.

Tenisky jsou v kombinaci červené University Red a tyrkysové Bright Spruce barvy. Pocta aktivní japonské sopce Nike Air Max 95 Utility NRG, byly vydány výhradně jen v Japonsku pod názvem „Mt. Fuji“.

Plátěný svršek obuvi je vyrobený z voděodolného materiálu, doplněný překryvy ze síťoviny ve výrazné červené barvě University Red. Obuv kompletně v červené barvě zvýrazňují prvky v tyrkysové barvě, ve které je logo na bocích a vnitřní podšívka. Samozřejmě i logo na polstrovaném jazyku je v tyrkysové, která je v kombinaci s bílou barvou, ve které je i nápis na patě Air Max.

Pohodlná podrážka s jednotkou Air Max je v bílé barvě s průhlednými okny, kdy zespodu jsou dva designové prvky v červené a tyrkysové barvě. Skvělé tenisky Nike Air Max 95 Utility NRG „Mt. Fuji“, které se dají koupit bohužel jen v Japonsku.

Tenisky Nike Air Max 95 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Barva: University Red/Bright Spruce
Code: CT3689-600