Tenisky Nike Air Max 97 Infrared

Nike Air Max 97 „Infrared“ colorway CW5419-100 tenisky zvýrazněny infračervenou barvou.

Zatímco společnost Nike v současné době slaví 30-té výročí Air Max 90, tak to neznamená, že zapomněli na své další modely. Možná proto se blíží vydání další populární kolekce Air Max 97 v nejnovější infračervené colorway pod názvem „Infrared“.

Tato kolekce tenisek je z bílé síťoviny, kterou překrývá kožený prvek v šedé barvě, olemovaný pruhem v barvě černé pro větší kontrast. Naprostým barevným výbuchem na obuvi je přidání vysoce kontrastních prvků, které jsou ve výrazné infračervené barvě.

Tento barevný akcent „Infrared“ je po celém boku obuvi, včetně olemovaní kolem polstrovaného bílého jazyka. Samozřejmě je v této výrazné barvě logo značky na bocích boty, včetně průhledné Air Max jednotky na podrážce.

Podrážka s jednotkou Air Max je v bílé barvě, která přechází zespodu a na špičce obuvi v barvu černou, doplněnou o prvky a logo v infračervené barvě. Infračervená barva na bílé a černé barvě je natolik výrazná, že krásně dokončí design tenisek Nike Air Max 97 Infrared. Jako bonus navíc, jsou kolem celé obuvi dva reflexní proužky, které nádherně svítí ve tmě.

Tenisky Nike Air Max 97 můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Barva: Infrared
Kód: CW5419-100