Tenisky Nike Air Max Triax 96 Magma Orange

Nike Air Max Triax 96 „Magma Orange“ Magma Orange/Black-White CT1276-800

Nedávno společnost Nike představila kolekci tenisek Air Max Triax 96, která byla vydána pod názvem „Deep Emerald“. Nyní pokračuje další novou kolekci, která bude vydána v oranžovém motivu „Magma Orange“ a je v colorway bílé, oranžové a černé barvy.

Klasická silueta od Nike Sportswear má kompletně celý svršek v oranžové barvě, který je ze síťoviny, kterou doplňují semišové a kožené překryvy. Obuv zvýrazní kožené lemování kolem špičky a na bocích zadní části v bílé barvě. V této barvě jsou i očka pro šňůrky, lemování šněrování a prvek pro logo u špičky a na patě. Konečným designovým zvýrazněním jsou malé loga v oranžové barvě na patě a špičce. Loga na obou bocích jsou v černé barvě lemována barvou oranžovou.

Pohodlná podrážka s jednotkou Air Max je v bílé barvě, kdy zespodu je v barvě černé s oranžovými prvky. Samozřejmě nemůže na černé podrážce chybět Swoosh, který je v oranžové barvě na bílém prvku. Další skvělá kolekce tenisek Nike Air Max Triax 96 Magma Orange, která bude k dispozici v polovině dubna.

Tenisky Nike Air Max Triax 96 můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Barva: Magma Orange/Black-White
Style Code: CT1276-800