Tenisky Nike Air VaporMax 2020 Arctic Pink CT1933-500

Nike Air VaporMax 2020 Violet Ash/White-Light Arctic Pink-Violet-Magic Flamingo CT1933-500 nízké boty

Nejnovější kolekce ekologického modelu běžecké boty Nike Air VaporMax 2020 je připravena pro letošní sezónu v designovém tématu „Light Arctic Pink“. Společnost Nike se snaží omezit negativní dopad na životní prostředí, a proto hledá nové způsoby využití odpadů. Tento model je navržen se zřetelem na udržitelnost a je vyroben nejméně z 50 procent z recyklovaného materiálu. Nová kolekce nízké běžecké obuvi je v barevné kombinaci bílé, šedé a odstínu růžové barvy.

Bezešvý a prodyšný svršek FlyKnit vyrobený z recyklovaných materiálů je v základu v šedé a světle růžové barvě. Lemování kolem špičky a kolem šněrování je ve světle šedé barvě. Designový překryv kolem paty je v bílé barvě s brandovým nápisem Vapormax. Polstrovaný jazyk je multi barevný a vnitřní část boty je v růžové barvě. Inovační rychloupínací systém šněrování FastFit nahradí klasické tkaničky. Swoosh na vnějším boku je v bílé barvě. Brand na růžovém poutku na patě je v bílé barvě.

Průhledná podrážka VaporMax původně navržená pro výkonnostní běh poskytne bezkonkurenční tlumení a trakci. Běžecké dámské tenisky v růžové barvě Nike Air VaporMax 2020 Light Arctic Pink budou k dispozici u vybraných prodejců během října.

Tenisky Nike Air VaporMax 2020 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Violet Ash/White-Light Arctic Pink-Violet-Magic Flamingo
Style Code: CT1933-500
Release Date: October 22. 2020
Price: €220