Tenisky Nike Air VaporMax 2020 Stone Blue CT1823-400

Nike Air VaporMax 2020 Stone Blue/Deep Royal Blue-Glacier Blue CT1823-400 nízké boty

Nejnovější kolekce ekologického modelu běžecké boty Nike Air VaporMax 2020 je připravena pro letošní sezónu v designovém tématu „Stone Blue“. Společnost Nike se snaží omezit negativní dopad na životní prostředí, a proto hledá nové způsoby využití odpadů. Tento model je navržen se zřetelem na udržitelnost a je vyroben nejméně z 50 procent z recyklovaného materiálu. Nová kolekce nízké běžecké obuvi je v barevné kombinaci bílé, šedé a odstínu modré barvy.

Bezešvý a prodyšný svršek FlyKnit vyrobený z recyklovaných materiálů je v základu v šedé a modré barvě. Lemování kolem špičky je v šedé a kolem šněrování je v modré barvě. Designový překryv kolem paty je v modré barvě s brandovým nápisem Vapormax. Polstrovaný jazyk je multi barevný a vnitřní část boty je ve světle modré barvě. Inovační rychloupínací systém šněrování FastFit nahradí klasické tkaničky. Swoosh na vnějším boku je v modré barvě. Brand na světle modrém poutku na patě je v modré barvě.

Průhledná podrážka VaporMax původně navržená pro výkonnostní běh poskytne bezkonkurenční tlumení a trakci. Běžecké tenisky v modré a šedé barvě Nike Air VaporMax 2020 Stone Blue budou k dispozici u vybraných prodejců během října.

Tenisky Nike Air VaporMax 2020 můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz

Color: Stone Blue/Deep Royal Blue-Glacier Blue
Style Code: CT1823-400
Release Date: October 1. 2020
Price: €220