Tenisky Nike Pegasus Trail 2 Burgundy Black CK4305-600

Nike Pegasus Trail 2 White Burgundy Yellow Black Orange CK4305-600 nízké boty

Značka Nike představuje další colorway sportovního modelu Nike Pegasus Trail 2, který je v designovém tématu „Burgundy Yellow Black“. Nová kolekce nízké běžecké obuvi je v kombinaci černé, bílé, oranžové, hnědé, žluté a vínové barvy.

Model Pegasus Trail je univerzální a hodí se pro každodenní trénink, kondiční běh a další sportovní aktivity. Nabízí odolnost a citlivou odezvu běžcům, trailovým atletům a outdoorovým nadšencům. Jedná se o ideální trailovou obuv pro běh v terénu a na méně frekventovaných úsecích.

Prodyšný svršek obuvi z odolné síťoviny ve vínové barvě zlepšuje proudění vzduchu a zároveň napomáhá odvádět vodu. Polstrovaný jazyk, tkaničky a vnitřní část boty jsou v tmavě hnědé barvě. Velký Swoosh a brand Pegasus na bocích jsou ve žluté barvě. Na oranžovém poutku na patě pro snadnější obouvání i vyzouvání je brandový nápis Nike Trail Pegasus. Design dokončí malý Swoosh na patě v černé barvě.

Velká a pohodlná podrážka Nike React v bílé barvě citlivě reaguje a zlepšuje stabilitu nohy v kamenitém terénu. Stromečkový vzor gumové podrážky v černé barvě se inspiroval vzorkem plášťů jízdních kol a evokuje rychlost. Běžecké trailové boty ve vínové barvě Nike Pegasus Trail 2 Burgundy Yellow Black budou u vybraných prodejců k dispozici během podzimu.

Tenisky Nike Pegasus Trail 2 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: White Burgundy Yellow Black Orange
Style Code: CK4305-600
Price: €130