Tenisky Under Armour Hovr Phantom 2 Versa Red 3023021-600

Under Armour Hovr Phantom 2 Versa Red/Versa Red/Cordova 3023021-600 dámské běžecké boty

V prodeji je další colorway pohodlné běžecké boty Under Armour Hovr Phantom 2, které nabízí rovnováhu mezi flexibilitou a tlumením. Technologie UA HOVR zajistí maximální návratnost energie a dopřeje zažít pocit nulové gravitace. Běžci si mohou boty připojit k aplikaci MapMyRun společnosti Under Armour, která sleduje data a nabízí funkci Form Coaching s cílem snížit riziko zranění a zlepšit výkon. Kolekce dámské běžecké obuvi je v tématu „Versa Red“, který je v barevné kombinaci odstínu červené barvy.

Svršek sportovní obuvi ze strukturované pleteniny je v červené barvě, který poskytne optimální prodyšnost a bezkonkurenční komfort. Pletený kotníčkový límec přispívá k pohodlnému nošení. Tkaničky a vnitřní část boty jsou v červené barvě. Ultra prodyšná stélka SpeedForm® 2.0 poskytuje měkčí podporu pro chodidla. Plastový prvek kolem paty je v červené barvě. Design dokončí brand na jazyku a prošívání na obuvi.

Kompresně tvarovaná mezipodešev poskytuje maximální návratnost vynaložené energie a spolehlivě tlumí každý krok. Gumová podrážka má jedinečnou strukturu pro zvýšenou trakci a odolnost. Nízké běžecké boty v červené barvě Under Armour Hovr Phantom 2 Versa Red jsou ideální pro kondiční a rekreační běh v lehkém terénu.

Tenisky Under Armour Hovr Phantom 2 můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Versa Red/Versa Red/Cordova
Style Code: 3023021-600