Tipy na nejprodávanější a levné obývací stěny Sconto nábytek

Obývací stěna představuje dominantu obývacího pokoje a dotváří celkový design. Sconto nábytek je jeden z největších prodejců kvalitního nábytku na trhu, který nabízí skvělé a levné obývací stěny a sestavy. Ať už toužíte po rustikálním, moderním, luxusním, nebo klasickém stylu, tak to vše v tomto eshopu najdete.

Obývací stěny už nejsou jen tím, čím bývaly v minulosti, a to mohutnou sestavou skříněk, vitrín a polic, které zabraly celou jednu stěnu v pokoji. Dnešní modely jsou mnohem kompaktnější a skládají se mnohdy pouze ze skříňky či z police pod televizi.

Při nákupu nové obývací stěny nezáleží jen na vizuální kráse, nýbrž i na prostorové náročnosti, materiálu a úložném prostoru. Při výběru zároveň myslete i na to, aby se obývací stěna hodila ke stěnám, podlaze či sedací soupravě.

Pokud potřebujete více úložného prostoru, ale na vymezeném místě pro jednodílnou obývací stěnu nemáte dostatek centimetrů, tak se nabízí řešení v sestavě. Sestava nábytku do obývacího pokoje vám umožní rozprostřít jednotlivé části různě po místnosti tak, aby to vyhovovalo jak vašim požadavkům, tak dispozicím domova.

Při výběru designu stěny berte v potaz styl celého obývacího pokoje a kuchyně, pokud máte obě místnosti propojené. Do moderního, minimalisticky řešeného bytu volte jednoduché a vzdušné modely. Rustikálnímu, venkovskému stylu bude slušet model z masivu s výrazným kováním.

Některé modely nabízí také podsvícení, které můžete používat jako intimní světlo v obývacím pokoji, a navíc tak hezky vyniknou předměty ve vitríně nebo na polici. Pokud si vyberete model s podsvícením, tak si zjistěte, zda jsou světla poháněna ze sítě nebo bateriově.

Z jakého materiálu jsou obývací stěny Sconto nejčastěji vyrobeny

Největší odolnost a trvanlivost nábytku zajistí dřevo, ale levnější alternativu představuje lamino. Laminové desky se velmi snadno udržují a jsou také dost odolné. V současnosti je lamino vůbec nejpoužívanějším materiálem v nábytkářství a setkáte se s ním i v koupelnách či kuchyních.

Masivní dřevo
Masiv neboli masivní dřevo je nadčasový, přírodní a ekologický materiál. Pokud je dřevo dobře zpracováno a ošetřováno, vydrží dlouhá léta. Dřevo je měkké a snadno se poškodí, ale vrypy lze snadno obrousit. Povrch masivního nábytku musí být dobře ošetřen mořením, voskováním nebo lakováním.

Lamino
Jedná se o velice odolný a tvrdý materiál. Jeho slabinou je nízká odolnost vůči vlhkosti. Pokud se voda nebo vlhkost dostane do spár, tak se lamino zdeformuje. Jádro se skládá z lepené dřevotřísky, která je potažená papírem s libovolným dekorem, ten je pak zalitý pryskyřicí. Lamino se vyrábí v široké škále barev a dekorů.

Dýha
Dýha se skládá z kombinace dřevotřískové desky, která tvoří nosný střed, a z povrchové vrstvy, dýhy, která slouží jako přírodní dekor. Dýhované desky se pyšní větší pevností a tvarovou stálostí než masivní dřevo. Co se vzhledu týče, tak jsou k nerozeznání.

Různé materiály mají různé nároky na údržbu, tak si předem zjistěte, co daný materiál potřebuje. K náročnějším na údržbu se řadí masivní dřevo, vysoce lesklé povrchy a sklo, na kterém jsou vidět otisky prstů. Počítejte taky s tím, že sklo budete muset častěji leštit. K údržbě masivního nábytku je vhodné používat speciální čisticí a konzervační prostředky (vosk). Díky nim vydrží nábytek dlouho krásný a v kondici.

Představíme si nejprodávanější obývací stěny a sestavy od Sconto nábytek, které jsme vybrali podle jejich prodeje a oblíbenosti. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků. Samozřejmě velmi pozitivní a kladné recenze má i eshop Sconto nábytek.

Kvalitní a levné obývací stěny a sestavy můžete koupit zde: Asko Nabytek.cz  *  Sconto Nabytek.cz  *  Nejlevnejsi Nabytek.cz

Sconto obývací stěna SALE dub sonoma-bílá

Jednoduchá moderní obývací stěna, která je ideální například do studentských pokojů. Součástí stěny je televizní stolek, komoda, závěsná skřínka a malá polička. Úchyty jsou v barvě kovu a podstavce jsou plastové.

Obývací sestava SALE obsahuje celkem 4 části:

závěsná skříňka: ŠxVxH 50x77x29 cm, 1 police

TV komoda: ŠxVxH 180x38x40 cm – 1 výklopná dvířka, 1 police

nástěnná police: ŠxVxH 78x16x18 cm

komoda: ŠxVxH 50x78x29 cm, 1 police

Testy a recenze obývací stěny Sconto SALE dávají vysoké hodnocení

Sconto obývací stěna s LED osvětlením ALASKA bílá vysoký lesk

Povrchová úprava ve vysokém lesku, frézovaná dvířka s kontrastními černými úchyty a LED osvětlení vitrín dělají z obývací stěny ALASKA ideální řešení pro moderní interiéry. Vhodná je i do menších bytů. Široká TV komoda zajišťuje dostatek místa i pro největší televize.

Její součástí jsou police a zásuvky k uložení audiovizuálních přehrávačů a dalšího příslušenství k televizi. Otvorem v zadní desce lze snadno vyvést kabely elektroniky. Nejvíce úložného prostoru poskytuje komoda rozdělená třemi regály. Dvě osvětlené vitríny a dvoupatrová nástěnná police jsou ideální k uložení dekorací a dalších drobností.

Obývací sestava ALASKA obsahuje celkem 4 části:

Nástěnná police: 110 x 25 x 23,5 cm (Š x V x H)

TV stolek: 200 x 34,2 x 40 cm (Š x V x H)

Závěsné komody / vitríny: 38 x 110 x 35 cm (Š x V x H)

Komoda: 76 x 113 x 35 cm (Š x V x H)

Testy a recenze obývací stěny Sconto ALASKA dávají vysoké hodnocení

Sconto obývací stěna VALENTIN dub ušlechtilý-dub černý

Elegantní obývací stěna ze snadno udržovatelného laminátu. Součástí je prosklená komoda, televizní stolek, skřínka a police na fotografie, knihy nebo dekoraci. Prostor za dvířky uchrání vaše věci před prachem. Televizní komoda je dost široká i na velké TV.

Obývací sestava VALENTIN obsahuje celkem 4 části:

prosklená komoda: 90 x 99 x 33 cm

polička: 140 x 23 x 22 cm

komoda: 90 x 133 x 34 cm

TV stolek: 210 x 43 x 40 cm

Testy a recenze obývací stěny Sconto VALENTIN dávají vysoké hodnocení

Sconto obývací stěna s LED osvětlením CANCAN dub sonoma-bílá

Elegantní obývací stěna, která poskytne dostatek úložného prostoru. Díky orámování korpusu má masivní vzhled, přední plocha je z polymerové folie. V částečně prosklené komodě je i LED osvětlení. Televizní komoda je dostatečně široká i pro velké TV. Zavíratelné skřínky chrání vaše věci před prachem.

Obývací sestava CANCAN obsahuje celkem 5 části:

Komoda: 92 x 132 x 37 cm, 3 otevřené police, 1 dvířka, 3 dřevěné police

Policový díl 1: 110 x 20 x 22 cm

Policový díl 2: 150 x 20 x 22 cm

Vitrína: 90 x 113 x 37 cm, 2 skleněné police, 2 dřevěné police

TV díl: 200 x 42 x 48 cm, 1 výklop, 2 zásuvky s kovovými pojezdy

Testy a recenze obývací stěny Sconto CANCAN dávají vysoké hodnocení

Sconto obývací stěna s LED osvětlením VULCAN beton-bílá

Moderní obývací sestava s množstvím úložného prostoru a s elegantními úchyty. Vyrobena je ze snadno udržovatelného materiálu. Částečně prosklené komody jsou osvětleny LED světlem. Součástí sestavy je televizní stolek, komoda, závěsná skřínka a polička.

Obývací sestava VULCAN obsahuje celkem 4 části:

TV stolek: 180x50x40 cm

závěsná vitrína: 60x110x35 cm

komoda: 85x112x35 cm

police: 135x25x23 cm

Testy a recenze obývací stěny Sconto VULCAN dávají vysoké hodnocení

Sconto obývací stěna s úložným prostorem FULDA beton-old wood

Industriálně laděná obývací stěna se skládá z vitríny, televizního stolku, komody a poličky. Korpus je vyroben z tzv. betonoxidu s dekorem starého dřeva. Sestava vám nabízí dostatek úložného prostoru na všechny vaše nezbytnosti.

Obývací sestava FULDA obsahuje celkem 4 části:

Vitrína: 78x114x34

TV komoda: 120x44x40

Police: 120x17x19

Vysoká skříň: 78x189x34

Testy a recenze obývací stěny Sconto FULDA dávají vysoké hodnocení

Sconto obývací stěna s LED podsvícením poliček KANADA dub artisan

Obývací stěna KANADA zaujme svým dekorem v dubu artisan, čímž dostává lehký rustikální nádech. Kromě svého provedení ale zaujme i svým LED podsvícením, které nápaditě zvýrazňuje jednotlivé skleněné poličky.

Díky svému laminovanému dřevěnému materiálu má nábytek vylepšenou odolnost a nevyžaduje náročnou údržbu. Součástí balení vitrína, vysoká vitrína, police a je TV stolek, na který se vejdou i širší televize.

Obývací sestava KANADA obsahuje celkem 4 části:

TV stolek: 160x45x40 cm

Nástěnná police: 160x20x21 cm

Vysoká vitrína: 75x196x35 cm

Vitrína: 75x139x35 cm

Testy a recenze obývací stěny Sconto KANADA dávají vysoké hodnocení

Sconto obývací stěna s úložným prostorem TOKIO bílá-beton

Moderní obývací stěna TOKIO se stane centrem každého obývacího pokoje. Elegantní kombinace bílé barvy, dekoru betonu a proskleného prostoru podtrhuje čisté linky. Základem obývací stěny je televizní stolek, který nabízí dostatečnou šířku i pro ty největší televize. Dále set disponuje prostornou skříní, prosklenými vitrínami a menší závěsnou skříňkou. Set můžete poskládat podle svých možností a preferencí.

Obývací sestava TOKIO obsahuje celkem 5 části:

TV stolek: 235 x 46 x 43 cm (Š/V/H)

skříňka: 40 x 109 x 34 cm (Š/V/H)

vitrína: 64 x 74 x 30 cm (Š/V/H)

dvojitá vitrína: 128 x 59 x 30 cm (Š/V/H)

skříň: 80 x 195 x 53 cm (Š/V/H)

Testy a recenze obývací stěny Sconto TOKIO dávají vysoké hodnocení

Sconto obývací stěna s LED osvětlením ALAMOS dub sonoma

Moderní obývací stěna v klasickém, dřevěném dekoru. Součástí jsou dvě prosklené vitríny včetně LED osvětlení. Stěna nabízí dost dostatek úložného prostoru – za dvířkami budou vaše věci chráněné před prachem. TV komoda je dostatečně široká i pro velké televize. Polička je ideální pro rodinné fotky, dekorace nebo třeba knihy. Obývací stěna je na nožkách v černé barvě.

Obývací sestava ALAMOS obsahuje celkem 4 části:

Vitrína: ŠxVxH 90 x 113 x 35 cm, 2-dvéřová, plná dvířka – 2 police, prosklená dvířka – 2 skleněné police, LED osvětlení

Vysoká vitrína: ŠxVxH 90 x 200 x 35 cm, 2-dvéřová, plná dvířka – 4 variabilní police, zásuvka, prosklená dvířka – 5 skleněných polic, LED osvětlení

TV elementy: ŠxVxH 120 x 44 x 46 cm, 2 zásuvky, 2 niky, výklop s děleným úložným prostorem

Panel / 2 police: ŠxVxH 120 x 30 x 20 cm

Testy a recenze obývací stěny Sconto ALAMOS dávají vysoké hodnocení

Sconto obývací stěna s prosklením DANTE dub antik-touchwood

Sektorová obývací stěna v přírodním vzhledu. Vitríny jsou se skleněnými policemi, ke kterým se dá dokoupit LED osvětlení. TV komoda je dostatečně široká i pro velké TV. Dvě poličky vám zajistí dostatek místa pro vaše dekorace, fotky nebo knihy.

Obývací sestava DANTE obsahuje celkem 5 části:

vitrína 1: 89,8×206,5×41 cm

vitrína 2: 90x143x41 cm

police 1: 180x23x22 cm, nosnost 5 kg

police 2: 140x23x22 cm, nosnost 5 kg

TV komoda: 180x34x52 cm, nosnost 40 kg

Testy a recenze obývací stěny Sconto DANTE dávají vysoké hodnocení