Vybírejte riflové sukně podle typu svého těla

Tak jako známé osobnosti, tak i jejich stylisté musí denně řešit styl oblečení a tento přizpůsobit typu postavy.

Nikdo není stejný a zároveň nikdo není dokonalý, takže spousty nedostatku se dá zakrýt vhodným stylem oblékaní. Jinak se musí obléknout žena štíhlá jako proutek, nebo žena plnějších tvarů.

Riflová sukně je známá již velmi dlouho a nosit se bude také ještě dlouho. Celebrity rády nosí riflové sukně a díky jejich stylistům se můžeme inspirovat a vybrat si riflovou sukni dle naši postavy.

Chceme ukázat 4 základní typy dámských postav a dle toho je potřeba vybírat druh a střih sukně. Každá žena by si měla typ sukně vybrat podle své postavy, volné a rozšířené sukně spíše ty štíhlejší a rovnější postavy.

Samozřejmě se musíme přizpůsobit dle toho, jestli jdeme na společenskou událost, pracovní oběd či večeři, nebo jen za zábavou s přáteli. Také víme, že riflová sukně se každému nelíbí, ale koukněte na obrázky a třeba se budete inspirovat.

Určitě na obrázcích poznáte světoznámé celebrity, které nám pomohli předvést typy postav. Jsou to dle pořadí obrázku Alexa ChungKarlie KlossKhloe Kardashian a Selena Gomez.

Další inspiraci a obchody se značkovým oblečením a obuvi najdete zde:  Answear.cz   *  Bibloo.cz 

Zkuste i obchody kde můžete také výhodně nakoupit:  Different.cz * FreshLabels.cz * Astratex.cz

 

riflové sukně podle typu těla - Alexa Chung

 

riflové sukně podle typu těla - Karlie Kloss

 

riflové sukně podle typu těla - Khloe Kardashian

 

riflové sukně podle typu těla - Selena Gomez

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *