4 tipy k nezaplacení aby vaše pleť vypadala perfektně

Dali jsme dohromady návody a tipy na pleťové masky, díky kterým bude vaše pleť vypadat mladě, krásně a hlavně zdravě.

Maska pro odstranění chloupků na obličeji

Maska pro odstranění chloupků na obličeji
Složení:

1 deci citrónové šťávy
1 šálek vody
30 gramů mouky

Příprava a použití:

Smíchejte vodu, citrónovou šťávu a mouku ve větší nádobě a míchejte, dokud z toho nebude homogenní pasta. Tuto pastu budeme aplikovat na obličej a necháme uschnout. Po uschnutí necháme hmotu zhruba 15 minut na obličeji a potom ji můžeme odstranit. Stírejte směs z obličeje jemným tlakem pomocí ručníku ve směru růstu chloupků.

Omlazující pleťová maska

Omlazující pleťová maska
Složení:

3 aspiriny
3 lžíce citrónové šťávy

Příprava a použití:

Aspirin necháme rozpustit v citrónové šťávě a potom promícháme dokud se nevytvoří hustá pasta. Pořádně si umyjeme obličej a osušíme ručníkem. Naneseme si na obličej vytvořenou pastu a necháme působit po dobu 10 minut. Po uplynutí 10 minut všechnu omlazující masku omyjeme spoustou čisté vody a osušíme.

Oživující maska s medem a jogurtem

Oživující maska s medem a jogurtem
Složení:

5 aspirinu
1 lžíce jogurtu
1 malá lžička medu

Příprava a použití:

Rozdrtíme si aspirin a důkladně ho promícháme s jogurtem a medem tak, aby ve hmotě nebyly kousky aspirinu. Pro účinnou aplikaci oživující masky je nutné namočit hadřík v teplé vodě a položit na obličej. Teplý a vlhký hadřík nám pomůže k uvolnění kůže a k otevření póru na kůži. Po osušení obličeje si naneseme oživující masku a necháme působit po dobu 30 minut. Po uplynutí 30 minut odstraníme masku vlažnou vodou a obličej řádně osušíme.

Peelingová pleťová maska

Peelingová pleťová maska
Složení:

3 aspiriny
3 lžíce vlažné vody

Příprava a použití:

Aspirin rozpustíme v připravené vodě a řádně promícháme. Vytvořenou hustou pastu si naneseme na obličej a necháme působit po dobu 10 minut. Po uplynutí doby 10 minut si obličej důkladně omyjeme čistou vodou a osušíme.
Je spousty různých rad a tipů pro lepší a zdravější pleť, ale tyto jsou odzkoušené a ověřené. Některý z těchto tipů určitě znáte, nebo jste ho už vyzkoušeli. Určitě některou pleťovou masku vyzkoušejte a podělte se s výsledkem, nebo dejte typ na jinou osvědčenou masku.

Pro lepší pleť používejte kvalitní kosmetiku od ověřených obchodů zde:  Další zajímavé články z kategorie Krása