Zdraví

Najděte pomocníka pro vaše rychlé hubnutí

Toužíte po hezké štíhlé postavě a zároveň po možnosti nosit krátké sukně a letní šaty s výstřihem.

Hubnutí se vám však stále nedaří. Tentokrát to bude jiné a podaří se vám zhubnout jednoduše! Dodržujte několik zásad a nebojte se sáhnout po moderních prostředcích, které ve shazování kilogramů pomáhají.

Další zajímavé články z kategorie Zdraví

Brzy se vše změní a zhubnete

Prohlížíte si starší fotografie a nemůžete se ubránit povzdechnutí. Na fotografiích se na vás dívá osoba, která nosila oblečení hned o několik konfekčních velikostí menší. Co se s tou osobou stalo? Máte možnost se s ní znovu potkat? Určitě ano. Jen je třeba se do hubnutí pustit tentokrát správně.

Bude to trvat jen pár týdnů a uvidíte první výsledky. Přitom jste jich dosáhli bez hladovění a bez dramatického zásahu do vašeho každodenního programu. Úbytek kilogramů bude znamenat dlouhodobý výsledek. Zbývá poslední povinnost. Vybrat si nové plavky!

Co dodržovat při shazování kilogramů:

  • snídani a večeři ve stejnou dobu,
  • menší svačiny mezi hlavními jídly,
  • zvýšit fyzickou aktivitu,
  • vyřadit sladkosti a tučná jídla,
  • pít dostatek neslazených a neperlivých nápojů.

Chyby při hubnutí

Je to jedním z vašich každoročních předsevzetí do nového roku. Shodit přebytečné kilogramy a s pocitem hrdosti a spokojenosti se projít po pláži. Ale zatím se vám to stále nedaří. Ačkoliv dokážete dodržovat přísný režim dietních programů a kilogramy vás rychle opustí, za několik týdnů jsou nastěhovány zpět.

To vám bere nejen motivaci do dalšího pokusu o změnu, ale především vám to způsobí zpomalení metabolismu. Tedy stav, kdy vaše tělo začne pomaleji spalovat tukové zásoby. Když poté znovu začnete s přísnějším dietním režimem, tukové zásoby zůstanou z větší části uloženy a spalovat budete aktivní hmotu, tedy svalstvo.

Jedním z varovných signálů je neustálá chuť na sladkosti, protože tělo potřebuje takzvané rychlé cukry. Neustálé pokusy o hubnutí, které vzdáváte po pár dnech znamenají další zklamání v podobě jo-jo efektu.

Kde při hubnutí děláte chybu:

  • nedodržujte pravidelnost ve stravování,
  • konzumujete pokrmy s vysokým obsahem sacharidů,
  • stravovacím plánem se řídíte jen několik dní.

Pomohou vám moderní přípravky na hubnutí

V čem je největší přednost moderních prostředků na zhubnutí? Zcela jistě v tom, že neztratíte motivaci. Rychle uvidíte výsledky vašeho snažení, a to vás přiměje dál dodržovat stravovací plán.

Moderní přípravky na hubnutí dokáží splnit, co slibují. Problém však nastává ve chvíli, kdy se po prvním úspěchu vrátíte ke starým zvyklostem a začnete konzumovat velké množství sacharidů a tučných jídel.

Jak se vyhnout jo-jo efektu? Od chuti na sladkosti vás uchrání pohled na pravidelně pořizované fotografie, na kterých bude patrný výsledek vašeho snažení!