Nejlepší společnosti v oblasti průmyslové robotiky

Průkopníkem průmyslové automatizace je robotika. Transformuje výrobní procesy tím, že vytváří nepřekonatelnou produktivitu, a tím zvyšuje efektivitu. Synergie pokročilých technologií a inženýrských dovedností přinesla první hybatele revoluce v průmyslu. Zde jsou společnosti zabývající se průmyslovou robotikou, které stojí v čele revoluce v automatizaci.

Prozkoumejte těchto 10 nejlepších společností v oblasti průmyslové robotiky, které mění automatizaci.

Fanuc Corporation

Společnost Fanuc Corporation, která se může pochlubit šedesátiletou historií, je mezi ostatními výrobci průmyslové robotiky bezkonkurenčně celosvětovým lídrem. Společnost je známá svou přesností, důsledností a sofistikovanými automatizačními nástroji a roboty Fanuc najdete všude, od automobilového průmyslu až po závody na výrobu elektroniky.

Skupina ABB

Robotická divize ABB je příkladem inovace, jejíž sortiment zahrnuje širokou škálu robotů a je vhodný pro různé obchodní balíčky. Pomocí jejich kolaborativních robotů, kterým se navíc říká coboti, se rekonfigurují interakce mezi člověkem a robotem pro bezpečnější a mimořádně efektivní provozní situace.

Coconut Ag

Roboti Coconut Ag pracují v automobilovém, leteckém a zdravotnickém průmyslu. Inteligentní řešení automatizace podniku využívají současné technologie spolu s umělou inteligencí, čímž získávají zařízení pro zvýšení efektivity výroby a celkového propojení člověka s robotem.

Yaskawa Power Company

Společnost Yaskawa se etablovala jako průkopník na významném trhu podnikové robotiky. Organizace nabízí výrobcům širokou škálu produktů, včetně pokročilých pohybových manipulačních struktur a vysokorychlostních setkávacích robotů, které výrobcům umožňují vyrábět produkty s pozoruhodnou přesností a šetrností k životnímu prostředí.

Universal Robots

Universal Robots je jednou z prvních společností, které uvěřily v kolaborativní robotiku. Její flexibilní a jednoduché roboty zpřístupňují automatizaci všem. Tyto koboty jsou konstruovány speciálně pro pomoc lidským pracovníkům na výrobní lince, což přináší nové perspektivy malým a středním podnikům, které chtějí zlepšit své automatizační postupy.

Denso Corporation

Divize robotů společnosti Denso se specializuje na výrobu lehkých a malých robotů vhodných pro použití v programech pro setkávání a řízení materiálů. Na základě mimořádně moderních detekčních a manipulačních struktur mohou roboty Denso plně realizovat nadstandardní výkon i v těch nejnáročnějších výrobních situacích.

Mitsubishi Electric Corporation

Robotická divize společnosti Mitsubishi Electric je známá svými inovativními technologiemi, které zahrnují v pořadí důležitosti robotiku, řídicí jednotky pohybu a automatizační software. Díky hraniční vědecké linii robotiky jsou roboty Mitsubishi jednou z nejlepších voleb výrobců po celém světě.

Stäubli International AG

Divize robotiky společnosti Stäubli je špičkovým dodavatelem prvotřídních robotů pro použití v náročných podmínkách průmyslových procesů. Ať už se jedná o výrobu automobilů nebo potravinářský průmysl, robotika Stäubli má všechny atributy potřebné pro úspěch v oblasti přesnosti, rychlosti a nekonečné spolehlivosti.

Omron Corporation

Sekce robotiky Omron se zabývá komplexními technickými procesy zaměřenými na poskytování flexibilních a inteligentních automatizačních řešení pro neustále se měnící výrobní průmysl. Roboty Omron se díky své konstrukci zaměřené na lidi a rozšířeným specifikacím snímání pohybu staly jedinečnými, pokud jde o posílení výrobních procesů na jedné straně a zachování bezpečnosti a flexibility strojů na straně druhé.

FANUC

Společnost FANUC se díky svému neutuchajícímu úsilí o inovace stala vedoucím výrobcem automatizační techniky, což jí umožnilo získat silnou pozici na trhu. Robotické výrobky společnosti FANUC v průmyslu, jako jsou CNC systémy a robotické zbraňové systémy, prosazují kvalitu a podporují efektivitu a ducha inovací.

Těchto deset společností zabývajících se průmyslovou robotikou svědčí o tom, že automatizace zařízení zcela změnila způsob, jakým se v dnešní době provádí výroba ve srovnání s minulostí. Díky svému neúnavnému zlepšování a výhodě dokonalosti se přesto vyvíjejí a objevují dosud nepoznané, a proto sdílejí svůj přínos a představy a předtuchy robotické automatizace.