Nejprodávanější a kvalitní elektrické grily letošní sezóny

Grilování pro mnoho z nás není jen o přípravě jídla na grilu, ale mnohokrát o možnosti setkat se s přáteli a bavit se. Pro mnoho lidí představuje kus propečeného masa nebo i zeleniny z grilu to nejlepší, co může být. Proto představíme ty nejprodávanější a hlavně kvalitní elektrické grily, které jsou na trhu.

Elektrické grily můžete využívat pro grilování doma i venku. Na rozdíl od grilů na dřevěné uhlí nevydávají téměř žádný kouř – nanejvýš kouř z pečených potravin, nikoli z hořícího paliva. Jejich příprava před samotným grilováním je velice rychlá, nemusíte tedy myslet na to, zda máte dostatek paliva. Pokud se s elektrickým grilem vydáte grilovat ven, nezapomeňte na to, že bez elektrické zásuvky se neobejdete a někdy budete potřebovat možná i prodlužovací kabel.

Elektrické grily mohou mít grilovací desky z různých materiálů a u všech platí, že mají jednoduchou údržbu. Tyto grily jsou vybaveny snadnou regulací teploty, grilování s nimi tedy hravě zvládne i začátečník. Elektrický gril se vám bude hodit, pokud považujete grilování za jednu z vašich nejzákladnějších úprav pokrmů.

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější a nejlepší elektrické grily letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné grily, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Kvalitní elektrické grily můžete koupit zde: Alza.cz  *  Mall.cz  *  Okay.cz

Elektrický gril Tefal Optigrill+ GC712D34

Perfektní výsledky grilování od krvavého po dobře propečený. OptiGrill+ je unikátní chytrý gril, který byl vyvinut pro dokonalé výsledky grilování. Je vybaven technologií „Automatického senzoru grilování“, automatickým nastavením doby grilování v závislosti na množství a tloušťce grilovaného jídla, zvoleném jednom ze šesti programů (burger, drůbež, sendvič, klobása, steak, ryba) a funkcí přípravy mraženého jídla.

Během grilování vám barevný indikátor oznamuje průběh: růžová barva pro zahřívání, modrá a zelená pro začátek přípravy, žlutá pro krvavě propečený, oranžová pro medium a červená pro úroveň dobře propečený. Kdykoliv podle svých preferencí můžete grilování zvednutím víka přerušit, odebrat si svou porci, víko zavřít a pokračovat v grilování na požadovanou úroveň.

Sledujte postup přípravy pro dokonalé výsledky grilování masa, od krvavého po dobře propečené. Indikátor ukazuje stav propečení a každou fázi hlásí zvukovým signálem, abyste přesně věděli, kdy je jídlo připraveno podle vašeho přání. Technologie Automatic Sensor Cooking pro měření tloušťky automaticky nastaví správnou teplotu podle velikosti a tloušťky kterékoli potraviny v rámci daných programů.

Vysoce výkonné desky z litého hliníku s nepřilnavým povrchem pro snadné mytí. Desky z litého hliníku s nepřilnavým povrchem a tác na šťávu lze mýt v myčce.

Testy a recenze elektrického grilu Tefal Optigrill+ GC712D34 dávají hodnocení 96%

Elektrický gril Tefal Compact 600 Classic GC305012

Příprava jídla s grilem Ultra Compact 600 Classic bude hračka. Nabízí totiž dvě polohy vaření, nastavitelný termostat, snadnou údržbu a vždy famózní výsledek všech vašich grilovacích akcí. Zároveň skvěle vypadá a díky minimalistickým rozměrům se vejde do každé kuchyně.

Je libo gril či barbecue? Model Ultra Compact 600 Classic si poradí s přípravou všech druhů potravin. Ať už jde o rychlou přípravu steaků či barbecue party, při které se maso připravuje výrazně pomaleji, při nižších teplotách a za průběžného potírání marinádou. Oba způsoby grilování si zamilujete.

Gril má zabudovaný plech na odkapávání tuku a nepřilnavé lité hliníkové desky, které nespotřebují ani kapku oleje navíc. Vychutnáte si tak zdravější grilované pochoutky plné chuti.

Čištění grilu bývá nepříjemnou ale nutnou součástí grilování. Tento model je však vybaven plechem na šťávu a odnímatelnými nepřilnavými deskami, které lze dát bez okolků do myčky a ušetřit tak čas a energii na jiné věci.

Testy a recenze elektrického grilu Tefal Compact 600 Classic GC305012 dávají hodnocení 94%

Elektrický gril Tefal GC714834 Optigrill

Víte, jak máte rádi propečené maso, ale ještě nejste příliš zběhlí v jeho přípravě? Přístroj Tefal OptiGrill+ s technologií automatického senzoru grilování odvede většinu práce za vás. Nastavení času a teploty grilování podle tloušťky a počtu porcí na grilu proběhne automaticky. Na vás zbývá jen užít si chuti dokonale připraveného masa.

Ať už se rozhodnete ugrilovat cokoliv, gril Tefal na to bude mít připraveno vhodné nastavení. Šest automatických programů se postará o různé druhy masa od hovězího po mořské plody. 6 programů pro přípravu různých druhů potravin – burger, drůbež, sendvič, klobása, červená masa, ryby. Doplňkový manuální režim se čtyřmi úrovněmi teploty je pak připraven na další potraviny včetně ovoce a zeleniny.

Využijte devět automatický programů grilování nebo čtyři manuální režimy, díky kterým perfektně připravíte různé druhy mas, ale i ovoce a zeleninu. Stupně propečení můžete sledovat díky světelnému indikátoru. Od krvavého po propečené – barevný indikátor ukazuje stav propečení a každou fázi hlásí zvukovým signálem.

Testy a recenze elektrického grilu Tefal GC714834 Optigrill dávají hodnocení 95%

Elektrický multigril DeLonghi CGH1020D

Pořiďte si nový exkluzivní multigril DeLonghi CGH1020D v moderním nerezovém provedení, který je určený pro každodenní použití a nabízí grilování ve třech různých polohách. Kontaktní gril, trouba nebo barbecue vám zaručí perfektní přípravu masa, ryb, zeleniny, sendvičů a mnoho dalších pokrmů. Snadno a rychle připravíte výtečný oběd či večeři i pro početnou rodinu. Multigril DeLonghi vám dokáže precizně splnit každé gurmánské přání.

Renomovaná značka DeLonghi představuje jedinečný multigril s příkonem 2000 W, který vás zaujme luxusní výbavou a možností tří různých variant přípravy pokrmů. Velké oblibě se těší celoroční kontaktní gril, vy však můžete své kulinářské možnosti rozšířit o barbecue a výkonnou troubu. Díky tomu připravíte chutné pochoutky včetně propečených steaků, křupavých panini, zapečených vajíček se slaninou nebo dokonalých hamburgerů. To vše bez nutnosti zapínat klasickou troubu.

Kvalitní grilovací plocha se skládá ze dvou destiček opatřených nepřilnavým povrchem, což zaručuje propečené a křupavé pokrmy, nikoliv však spálené. Jedna plotýnka dosahuje rozměru 37 x 23 cm a nabízí extra velký prostor k opékání. K výhodám patří možnost úplného rozevření, čímž zdvojnásobíte celkovou plochu a zajistíte si oboustranné grilování na obou plotýnkách současně.

Tepelná úprava každé potraviny vyžaduje rozdílné nároky na přípravu. Pro tyto případy je gril DeLonghi ideálně vybavený, protože disponuje dvojí úpravou povrchu grilovacích destiček. K dispozici máte žebrovanou úpravu, kterou skvěle využijete na šťavnaté maso a lahodné ryby, dokonale hladký povrch naopak poslouží k přípravě vajíček či palačinek pro děti.

Při grilování oceníte velký LCD displej, se kterým budete mít přehled o nastavené teplotě. K významným přednostem se řadí dvojí regulace výkonu, kterou lze ovládat každou grilovací desku samostatně, protože v každé z nich je samostatné topné těleso. K tomuto účelu slouží dva otočné termostaty a výsledné hodnoty jsou zobrazeny na přehledném elektronickém displeji. Díky tomu připravíte současně hamburger a zeleninu, i přestože obě pochoutky vyžadují zcela odlišnou teplotu. Samozřejmostí je také časovač, který po uplynutí nastavené doby gril vypne.

Kvalitní nepřilnavý povrch zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání a poškození, potraviny se méně připalují a čištění tak bude snadné a nenáročné. Pro ještě lepší zážitek z grilování využijte mobilní aplikaci, která vás bude inspirovat k chutnému gastronomickému zážitku. Grilovací desky a odkapávací tácek jsou vyjímatelné a můžete je umýt v myčce nádobí. Je také možné dokoupit náhradní desky na pečení oblíbených vaflí.

Testy a recenze elektrického grilu DeLonghi CGH1020D dávají hodnocení 95%

Elektrický multigril DeLonghi CGH 1012D

Pořiďte si na nový exkluzivní multigril DeLonghi CGH1012D v moderním nerezovém provedení, který je určený pro každodenní použití a nabízí grilování ve třech různých polohách. Kontaktní gril, trouba nebo barbecue vám zaručí perfektní přípravu masa, ryb, zeleniny, sendvičů a mnoho dalších pokrmů. Snadno a rychle připravíte výtečný oběd či večeři i pro početnou rodinu. Multigril DeLonghi vám dokáže precizně splnit každé gurmánské přání.

Kvalitní grilovací plocha se skládá ze dvou destiček opatřených nepřilnavým povrchem, což zaručuje propečené a křupavé pokrmy, nikoliv však spálené. Jedna plotýnka dosahuje rozměru 37 x 23 cm a nabízí extra velký prostor k opékání. K výhodám patří možnost úplného rozevření, čímž zdvojnásobíte celkovou plochu a zajistíte si oboustranné grilování na obou plotýnkách současně.

Tepelná úprava každé potraviny vyžaduje rozdílné nároky na přípravu. Pro tyto případy je gril DeLonghi ideálně vybavený, protože disponuje dvojí úpravou povrchu grilovacích destiček. K dispozici máte žebrovanou úpravu, kterou skvěle využijete na šťavnaté maso a lahodné ryby, dokonale hladký povrch naopak poslouží k přípravě vajíček či palačinek pro děti.

Kvalitní nepřilnavý povrch zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání a poškození, potraviny se méně připalují a čištění tak bude snadné a nenáročné. Pro ještě lepší zážitek z grilování využijte mobilní aplikaci, která vás bude inspirovat k chutnému gastronomickému zážitku. Grilovací plotýnka i odkapávací tácek jsou plně vyjímatelné a můžete je umýt v myčce nádobí. Je také možné dokoupit náhradní grilovací desky (hladké i žebrované) a navíc i desky na pečení oblíbených vaflí.

Testy a recenze elektrického grilu DeLonghi CGH 1012D dávají hodnocení 97%

Kontaktní elektrický gril Bosch TFB 3302 V

Kontaktní gril s horním a dolním ohřevem pro zahradní i domácí party. Bosch TFB3302V disponuje plynulou regulací teploty, světelnými kontrolkami připravenosti provozu a výklopnými nastavitelnými nožičkami. Vrchní grilovací plocha je výškově nastavitelná. Desky jsou vyjímatelné a snadno se čistí.

Výhody a popis produktu

Barva: aluminiová / antracit
Ergonomický kontaktní gril pro zdravé vaření
Tři pozice na grilování: zavřený grill, otevřený gril na party nebo udržování teploty
Nastavitelná teplota grilování: správná teplota pro velké množství masa
Příkon 1800 W pro rychlé zahřátí a konstantní teplotu grilování
Vyjímatelné desky na grilování s nepřilnavým povrchem pro snadné čištění
Velká grilovací plocha: 310 x 220 mm
Plynulá regulace teploty s integrovaným tlačítkem vyp./zap.
Světelné kontrolky připravenosti provozu – v okamžiku, kdy je dosaženo požadované teploty, kontrolky zhasnou
Nepřilnavý povrch grilovacích desek s kanálkem pro odvod tuku
Vrchní grilovací plocha výškově nastavitelná pro propékání
Grilovací kompas na spotřebiči

Testy a recenze elektrického grilu Bosch TFB 3302 V dávají hodnocení 87%

Elektrický gril Clatronic DVG3686 Vertikal

Šikovný elektrický gril, který umožní snadnou přípravu kuřete, špízů i dalších chutných dobrot. Ideální pro rovnoměrné grilování s minimálním množstvím tuku. Elektrický gril DVG3686 Vertikal umožní snadnou a rychlou přípravu chutných pokrmů, na které budou vaši hosté ještě dlouho vzpomínat.

I přes své kompaktní rozměry umožňuje rovnoměrně upéct celé kuře, a to díky automatickému otáčení rožně kolem své osy. Děti i dospělé jistě nadchnou masové a zeleninové špízy, které lze připravit pomocí šesti dodávaných jehel. Nebo jste dostali chuť na něco exotičtějšího? Překvapte své hosty voňavým gyrosem.

Gril DVG3686 Vertikal navíc udělá radost také příznivcům zdravějšího stravování. Příprava pokrmu probíhá horkým sálajícím vzduchem a díky vertikální poloze přebytečný tuk z masa stéká do nádoby.

Gril si zamilujete díky velmi snadnému používání – k ovládání slouží jediné tlačítko s kontrolkou. Automatické otáčení rožně zajistí rovnoměrnou přípravu bez námahy. S praktickým příslušenstvím, které je součástí základního balení, můžete připravovat chutné pokrmy snadno a rychle:
1 velká jehla pro kuře, kebab nebo gyros,
6 malých jehel na špízy (se separátním otáčením),
kleště z nerezové oceli.

Testy a recenze elektrického grilu Clatronic DVG3686 Vertikal dávají hodnocení 92%

Kontaktní elektrický gril Catler GR 8012

Stačí jeden jednoduchý pohyb a z kontaktního grilu se rázem stane barbecue gril. Užitečné jsou dále možnosti nastavení výšky horní žebrované desky a sklonu spodní ploché desky. Gril dále disponuje funkcí regulace teploty, kterou je možné nastavit v rozmezí 180 až 220°C, a světelnou indikací, která vás upozorní na nastavenou teplotu.

Využití najde také 15minutový časovač, který včas upozorní, že je pokrm správně zapečený. Desky grilu jsou vytvořeny z nepřilnavého povrchu, který je složen z nerezové oceli a slitiny ušlechtilých kovů. Díky technologii Quantanium, která zajišťuje redukci použitých olejů, si můžete připravit pokrmy, které budou prospěšnější vašemu zdraví.

Elektrický kontaktní gril Catler GR 8012 je navržen jako multifunkční zařízení. Až příště budete pořádat grilování, nemusíte pracně hledat a půjčovat si velký plynový gril. Zkrátka jedním pohybem zcela otevřete nepřilnavé desky grilu a přeměníte tak, zdánlivě obyčejný kontaktní gril, na barbecue gril.

Díky technologii Quantanium je zařízení schopno aktivně redukovat množství použitých tuků, které odvádí do vyjímatelné misky na straně grilu. Desky jsou složeny ze slitiny ušlechtilých kovů a zajišťují naprostou nepřilnavost použitých tuků. Nejen tedy, že vaše jídlo bude zdravější, ale veškerých tuků se i snadno a rychle zbavíte.

Gril vás však neokouzlí pouze skvělými funkcemi a chutnými pokrmy. Společnost Catler si je vědoma, že na designu záleží. Proto je tento kontaktní gril vytvořen v moderním, robustním a kvalitním provedení. Této australské společnosti se tak skvěle podařilo zkombinovat spolehlivost a kvalitu s moderním a elegantním vzhledem.

Testy a recenze elektrického grilu Catler GR 8012 dávají hodnocení 94%

Kontaktní elektrický gril Sage BGR200

Elektrický kontaktní gril umožňuje grilování po celý rok. Díky variabilnímu nastavení teploty od 180 – 220 °C můžete pohodlně grilovat různě pokrmy. Nižší teplota je vhodná pro přípravu sendvičů, zatímco vyšší teplota je ideální pro přípravu šťavnatých steaků. Steaky jsou tak úžasně šťavnaté, sendviče vždy správně zapečené a zelenina úžasně křehká.

Grilovací desky jsou opatřeny vysoce kvalitní nepřilnavou povrchovou úpravou Quantanium, odolnou proti poškrábání, která zabraňuje, aby se potraviny připalovaly. Povrch desek se nechá velmi snadno čistit za pomoci papírového ubrousku bez použití saponátu.

Sklopením nožek lze nastavit sklon spodní desky pro odvádění přebytečného tuku do vyjímatelné odkapávací misky. Při grilování křehkých pokrmů, jako jsou ryby, zelenina apod., jistě oceníte nastavení výšky horní grilovací desky.

Kontaktní gril je vybaven čistící stěrkou, která svým tvarováním dle žebrování grilovacích desek umožňuje snadnější čištění grilovacích desek.

Testy a recenze elektrického grilu Sage BGR200 dávají hodnocení 95%

Kontaktní elektrický gril Sage 800GR

Gril Sage 800GR je nástupcem grilu Catler GR8012. Máte ráno chuť na křupavý toast nebo k obědu preferujete šťavnatý steak? Láká Vás lehká večeře v podobě grilovaného pstruha, případně dáte přednost grilované zelenině? Teď již nemusíte hledat restauraci s grilovanými specialitami na jídelním lístku. S všestranným kontaktním grilem Sage 800GR dokážete připravit stejně lahodné pokrmy během chvilky sami, a to bez přidání jediné kapky tuku.

Kontaktní gril 800GR od výrobce Sage umožňuje grilování různých druhů masa, ryb, zeleniny, ryb, přípravu sendvičů atd. Obsahuje dvě grilovací desky, které jsou opatřeny speciálním nepřilnavým povrchem Quantanium. Tento povrch minimalizuje potřebu oleje a snadno se čistí. Spodní deska je plochá a horní je opatřena žebrováním. Sklon obou desek můžete nastavovat. Nastavení sklonu spodní desky zajistí odvod přebytečného tuku do odkapávací misky. Gril můžete snadno rozložit, tak že budete mít dvojnásobnou grilovací plochu.

Tento elektrický gril je vybabený 15minutovým časovačem a světelnou indikací, která vás informuje o nahřátí grilovacích ploch. Teplotu můžete variabilně nastavovat v rozmezí 180 – 220 °C.

Testy a recenze elektrického grilu Sage 800GR dávají hodnocení 93%

Elektrický kontaktní panini gril 3v1 Concept GE2010

Chcete si dopřát šťavnaté steaky, křupavou zeleninu, panini nebo slaďoučké vafle kdykoli si zamanete? Nemusíte mít kuchyňskou linku plnou spotřebičů. Na všechny tyto dobroty Vám bude stačit jeden jediný přístroj. Elektrický kontaktní panini gril 3 v 1 od Conceptu.

Oproti klasickým kontaktním grilům je vybavený funkcí BBQ. Gril můžete používat otevřený a grilovat tak na obou plotnách zároveň. Na jedné plotně zeleninu, na druhé šťavnaté maso. Na své si přijdou chuťové buňky vegetariána i masožrouta. Na hladkých deskách si připravíte pravou anglickou snídani s voňavou křupavou slaninkou, volskými oky a rozpečenou bylinkovou bagetou nebo bramboráky s houbami nebo uzeným masem, zeleninové placičky nebo sýr, který se Vám nepřilepí.

Steaky na jedničku. Staňte se mistrem v grilování. Hovězí, vepřové, kuřecí, krůtí, rybí – na co máte chuť? Připravte si masíčko přesně tak, jak ho máte rádi. Vroubkované plochy grilovacích desek odvedou přebytečný tuk a šťávu do sběrné nádobky a připravované maso tak bude skutečně grilované, ne dušené. Zamilovali jste se do italských panini? I ty si můžete připravit díky pohyblivé horní plotně, která se volně položí na vložené potraviny.

Je libo slaďoučké vafle? Jednoduše stačí vyměnit desky grilu, připravit si těsto a lahodná snídaně pro celou rodinu je za pár minut na stole. Belgické, čokoládové, s jogurtem, jablečné…. mňam.

Příkon 2000 W umožní rychlé nahřátí grilu a umožní perfektní propečení i vysokých steaků. Pomocí regulátoru teploty si nastavíte vhodnou teplotu pro přípravu různých druhů zeleniny, masa, ovoce apod. Vaše steaky už nikdy nebudou příliš nebo málo propečené: minutka vás upozorní na uplynutí nastavené doby grilování.

Kvalitní nepřilnavé litinové desky zajistí Vašemu grilu dlouhou životnost. Můžete si pochutnávat na grilovaných dobrotách v každém ročním období, protože gril můžete používat doma i venku. Při použití v domácnosti doporučujeme gril postavit pod odsavač. Sběrnou nádobku i grilovací desky můžete mýt v myčce nádobí nebo je prostě jednoduše otřít papírovou utěrkou.

Testy a recenze elektrického grilu Concept GE2010 dávají hodnocení 89%

Elektrický pojízdný gril Weber Q 1400

Malá velikost, stabilní pojízdná konstrukce a elektrické napájení je zárukou úspěchu grilování na balkoně – elektrický gril WEBER Q 1400 Stand. Výkonem je srovnatelný s plynovými i kotlovými grily. Výkon 2200 W zaručuje perfektní grilovací výsledky a typickou chuť grilovaného pokrmu. Jednoduše zasuňte zástrčku do zásuvky a požitek z grilování může začít.

Tento gril můžete použít i na balkoně v panelovém domě, na terase, nebo na dovolené u moře či v kempu, stačí pouze přípojka elektřiny 230V. Grilování závisí především na dosažení optimální teploty na roštu a není důležité jakým způsobem tato teplota vznikla, proto jsou grilované potraviny z elektrických grilů k nerozeznání od ostatních.

Poklop a grilovací vana z lehké a pevné hliníkové slitiny. Vyšší poklop pro pohodlné grilování větších kusů masa. Porcelánem smaltovaný dělený litinový grilovací rošt – pro dokonalé rozvádění tepla a perfektní grilovací mřížku. Velice jednoduché čištění, gril je opatřen odnímatelnou nádobkou, do které stékají grilovací šťávy a tuk. Pevný rám z nylonu je odolný žáru, gril můžete postavit na stůl.

Testy a recenze elektrického grilu Weber Q 1400 dávají hodnocení 96%

Elektrický kontaktní gril ETA Livero 4155 90000

ETA Livero 4155 90000 je skvělý kontaktní gril s odolným kovovým tělem a výkonem 1600 W. Je ideální pro grilování všech druhů mas, ryb a mořských plodů, zeleniny, pečiva i zapékání toustů. Nejrůznější chutě a vůně vyčaruje zavřený, otevřený na 90° i zcela otevřený při 180°.

2 grilovací desky o rozměrech 225 x 335 mm mají antiadhezní povrch, díky němuž se vám potraviny nepřipečou a po použití se snadno omyjí a to i v myčce na nádobí. Obě desky jsou totiž vyjímatelné, to vám manipulaci velmi usnadní. Ke každé desce patří také jedna odkapní miska pro zachycení tuku a šťávy.

Teplotu si regulujete sami dle požadavků připravovaných potravin a to v rozmezí 140 °C – 280 °C s pomocí otočného regulátoru na přední straně grilu, který signalizuje 3 záchytné teploty grilování. Doplněn je světelnou kontrolkou, signalizující provoz a dosažení zvolené teploty. Nad regulací je umístěné velké držadlo pro snadnější a bezpečnější obsluhu. Je vyrobeno z kvalitního plastu, což zamezuje popálení.

Testy a recenze elektrického grilu ETA Livero 4155 90000 dávají hodnocení 94%

Elektrický kontaktní gril ETA Party Chef 5155

Grilujete rádi? Ať už je to na chatě nebo doma, elektrický kontaktní gril Party Chef ETA 5155 90000 je pro to ideální. Připravíte si s ním grilované maso, ryby, zeleninu a opečené pečivo. Díky příkonu 2 000 W si tento kontaktní gril poradí i s velkým kusem masa.

Prostor pro grilování zajišťují dvě grilovací plochy o rozměru 29 x 30 cm. K výhodám patří možnost úplného rozevření desek na 180°, čím se grilovací plocha zdvojnásobí. Každá grilovací plocha má svůj termostat, který lze nastavit v rozmezí 80 – 220 °C. Teplotu si jednoduše nastavíme pomocí dvou otočných regulátorů. Můžete tedy grilovat na obou plochách současně. Desky lze snadno odejmout. Desky mají žebrovanou grilovací plochu, která zanechá typické grilovací proužky.

Vrchní deska lze nadzvednout v 5 stupních. Výklopné nožky slouží pro lepší odvod tuků do odkapní nádoby o objemu 0,25 l, jenž je součástí balení. Údržba bude díky antiadhézní povrchové úpravě desek velice snadná a rychlá.

Zajisté uvítáte tepelně izolované držadlo pro bezpečnou obsluhu společně s bezpečnostní tepelnou pojistkou. V uzavřené poloze můžete horní víko uzamknout.

Testy a recenze elektrického grilu ETA Party Chef 5155 dávají hodnocení 63%

Elektrický kontaktní gril Sage SGR700BSS

Tento kompaktní a univerzální gril si zamiluje každý, kdo doma bojuje s prostorem, ale chce mít doma špičkový výrobek. Díky jednoduchém ovládání je obsluha grilu vhodná opravdu pro každého, na každé grilovací desce lze grilovat jiný pokrm, díky separátnímu ovládání každé desky zvlášť.

Od panini ke steakům – vše díky oboustranným vyměnitelným keramickým deskám. Příprava pokrmů na nepřilnavém keramickém povrchu minimalizuje potřebu používání olejů. Odnímatelné a oboustranné desky lze mít bez problémů v myčce.

Se všestranným kontaktním grilem Sage SGR700BSS si dokážete připravit lahodné pokrmy během chvilky i bez přidání jediné kapky oleje. Gril Sage lze použít ve formě kontaktního grilu nebo otevřeného BBQ grilu.

Gril umožňuje separátní ovládání každé desky s možností nastavení teploty v rozmezí od 100 do 230 ° C a k dispozici má i 3 přednastavené programy: Panini, Burger a Steak.

Testy a recenze elektrického grilu Sage SGR700BSS dávají hodnocení 93%

Elektrický kontaktní gril Tefal GC712834

Patříte mezi milovníky grilování a hledáte jednoduchou možnost, jak tuto chutnou zábavu provozovat i v malém bytě? Tefal má pro vás řešení. Je jím kontaktní gril GC712834 z řady Optigrill+. Jedná se o schopné zařízení, se kterým během několika minut připravíte šťavnaté steaky, chutné burgery nebo vitamíny nabitou grilovanou zeleninu. Mezi jeho hlavní výhody patří mobilita a spousta zajímavých funkcí, které vám pomohou v přípravě.

Oproti klasickému grilu se nemusíte starat o žádné uhlí. Díky vysokému příkonu 2 000 W bude navíc zahřátí přístroje velmi rychlé a budete moci zahájit grilovačku již po několika minutách. Při samotné přípravě si můžete vybrat buď z manuálního nastavení nebo z řady automatických programů, které obstarají práci za vás a vy si můžete mezitím s přáteli povídat.

Při grilování je jednou z nejdůležitějších věcí udržení optimální teploty, která zajistí důkladnou přípravu masa přesně podle vašich představ. Proto vám manuální režim nabízí 4 úrovně teploty, ze kterých si můžete vybrat, ať už budete připravovat cokoliv.

Kromě manuálního nastavení vám dává tento kontaktní gril také k dispozici 6 automatických programů, které zajistí optimální podmínky pro přípravu lahodných hamburgerů, drůbeže, sendvičů, klobás, červeného masa nebo svěžích ryb.

Jednou z hlavních předností tohoto modelu je indikátor propečení masa. Právě díky tomu si připravíte váš steak přesně tak, jak ho máte nejraději. Indikátor vás bude informovat o postupném propékání masa, a tak jej můžete včas vypnout.

Odborníci z Tefal moc dobře ví, že každý steak je jiný a potřebuje tak být jinou dobu na grilu než ten druhý. Díky senzoru tloušťky se gril přizpůsobí dokonale konkrétnímu steaku a nastaví požadovanou teplotu pro co nejlepší výsledky.

Součástí tohoto kontaktního grilu je i praktický tác na šťávu, který zachytí vše navíc. Desky jsou konstruovány pod úhlem 7 stupňů, a tak všechny mastnoty a šťávy ztečou přímo do tácu a vy vše tak můžete velmi snadno vylít.

Testy a recenze elektrického grilu Tefal GC712834 dávají hodnocení 99%