Tenisky adidas Ultra Boost 2020 Black Solar Gold FV8332

adidas Ultra Boost 2020 Core Black/Semi Solar Slime-Gold Metallic FV8332 běžecké boty

adidas Originals rozšíří pro letošní sezónu oblíbenou řadu běžecké boty adidas Ultra Boost 2020 o další model, který je v zajímavém tématu „Black Solar Gold“. Obuv Ultraboost je vysoce funkční běžecký model pro milovníky sportu, který má elegantní stylovou konstrukci s inovativními prvky. Proto je ideální pro relaxační, kondiční i výkonnostní běh. Nová kolekce oblíbené funkční běžecké obuvi bude vydaná v colorway černé, zelené, fialové, červené a modré barvy.

Kompletně celý svršek z pleteniny adidas Primeknit je v modré, červené a fialové barvě. Tkaničky jsou v černé a vnitřní část boty je v modré a červené barvě. Plastové prvky na bocích pro šněrování jsou v černé barvě, na kterých jsou tři brandové pruhy v zelené barvě. Brand na jazyku je na červeném štítku ve zlaté barvě. Design dokončí průhledný tvarovaný prvek kolem paty.

Pohodlná mezipodešev s aktivním odpružením Boost je v černé barvě. Gumová podešev Stretchweb z gumy Continental se zpevňujícím prvkem Torsion System je v černé barvě. Barevné běžecké tenisky adidas Ultra Boost 2020 Black Solar Gold, které jsou vyrobeny pro cílevědomé běžce budou k dispozici u prodejců během listopadu.

Tenisky adidas Ultra Boost 2020 můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Core Black/Semi Solar Slime-Gold Metallic
Style Code: FV8332
Release Date: November 1. 2020
Price: €180