Tenisky adidas Ultra Boost 2020 Red Black Gold FV8331

adidas Ultra Boost 2020 Solar Red/Core Black-Gold Metallic FV8331 běžecké boty

adidas Originals rozšíří pro letošní sezónu oblíbenou řadu běžecké boty adidas Ultra Boost 2020 o další model, který je v zajímavém tématu „Red Black Gold“. Obuv Ultraboost je vysoce funkční běžecký model pro milovníky sportu, který má elegantní stylovou konstrukci s inovativními prvky. Proto je ideální pro relaxační, kondiční i výkonnostní běh. Nová kolekce oblíbené funkční běžecké obuvi bude vydaná v colorway bílé, černé, zelené, fialové, červené a modré barvy.

Kompletně celý svršek z pleteniny adidas Primeknit je v černé, fialové a červené barvě. Tkaničky jsou v modré a vnitřní část boty je ve fialové a černé barvě. Plastové prvky na bocích pro šněrování jsou v modré barvě, na kterých jsou tři brandové pruhy v černé barvě. Brand na jazyku je na fialovém štítku ve zlaté barvě. Design dokončí zelený tvarovaný prvek kolem paty.

Pohodlná mezipodešev s aktivním odpružením Boost je v bílé barvě. Gumová podešev Stretchweb z gumy Continental se zpevňujícím prvkem Torsion System je v černé barvě. Barevné běžecké tenisky adidas Ultra Boost 2020 Red Black Gold, které jsou vyrobeny pro cílevědomé běžce budou k dispozici u prodejců během listopadu.

Tenisky adidas Ultra Boost 2020 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Solar Red/Core Black-Gold Metallic
Style Code: FV8331
Release Date: November 1. 2020
Price: €180