Tenisky Nike Air Max 270 React White Beige DC3276-101

Nike Air Max 270 React White/Beige/Orange/Purple-Yellow DC3276-101 bílé boty

Společnost Nike připravila pro letošní sezónu další skvělou kolekci Air Max 270 React, která je v designovém motivu „White Beige“. Nová kolekce nízké obuvi je v zajímavé barevné kombinaci bílé, černé, béžové, oranžové, žluté, krémové a fialové barvy.

Obuv je vyrobená z lehkých, vrstvených a bezešvých materiálů, které vytvářejí moderní vzhled. Technologie Nike React je mimořádně pohodlná, snižuje zatížení a dodává pružnost. Proto je obuv vhodná pro sportovní aktivity i celodenní nošení.

V základu je svršek obuvi ze síťoviny v bílé barvě, kterou doplňují a hlavně zvýrazní prvky v barvě béžové, krémové, žluté a fialové. Překrytí v barvě fialové lemuje obuv na bocích s přesahem kolem paty. Lemování kolem špičky je ve fialové a překryv na patě je ve žluté barvě. Velký Swoosh na obou bocích je v oranžové barvě. Brand na patě je v oranžové barvě. Brand na bílém polstrovaném jazyku je ve fialové barvě. Design dokončí multibarevná očka pro šněrování. Fleecová vnitřní část boty skvěle udrží nohy v teple během chladnějších měsíců.

Odpružená podrážka je v bílé barvě s průhlednou jednotkou Max Air 270 na patě. Zespodu je gumová podešev v černé barvě. Nízké bílé boty Nike Air Max 270 React White Beige budou k dispozici u vybraných prodejců během listopadu.

Tenisky Nike Air Max 270 React můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: White/Beige/Orange/Purple-Yellow
Style Code: DC3276-101