Tenisky Nike Air Max 90 WMNS Concord Purple DC9209-100

Nike Air Max 90 WMNS White/Vast Grey-Pink Blast-Concord DC9209-100 dámské nízké boty

Společnost Nike rozšiřuje řadu původně běžecké boty Nike Air Max 90 a připravila další kolekci, která bude vydána v tématu „Concord Purple“. Nová kolekce nízké volnočasové obuvi je v zajímavé colorway bílé, růžové, fialové a světle šedé barvy.

Svršek obuvi je ze síťoviny v bílé barvě, kterou doplní další překryvy a prvky. Kožené lemování kolem špičky s přesahem ke šněrování je ve světle šedé barvě. Kožené lemovaní na bocích s přesahem kolem paty je v bílé barvě. V růžové je překryv na patě s fialovým brandem. Designové prvky u šněrování jsou v bílé a fialové barvě. Částečně překrytý Swoosh na obou bocích je v růžové barvě. Brandový nápis Air Max na bocích boty je ve fialové barvě.

Pohodlná podrážka v bílé barvě s jednotkou Max Air na patě ve fialové barvě dodává neuvěřitelné odpružení. Gumová podešev s Waffle profilem zvyšuje přilnavost a odolnost při sportovní aktivitě v jakémkoliv terénu. Dámské bílé tenisky Nike Air Max 90 WMNS White Concord Purple, které byly původně navržený pro výkonnostní běh budou k dispozici u prodejců během listopadu.

Tenisky Nike Air Max 90 WMNS můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: White/Vast Grey-Pink Blast-Concord
Style Code: DC9209-100
Price: €120