Tenisky Nike Air Max 270 React White Photo Blue DA2400-100

Nike Air Max 270 React White/Photo Blue-University Red DA2400-100 bílé boty

Společnost Nike připravila pro letošní sezónu další skvělou kolekci Nike Air Max 270 React, která je v designovém motivu „White Photo Blue“. Nová kolekce nízké obuvi je v zajímavé barevné kombinaci bílé, černé, červené, fialové a modré barvy.

Obuv je vyrobená z lehkých, vrstvených a bezešvých materiálů, které vytvářejí moderní vzhled. Technologie Nike React je mimořádně pohodlná, snižuje zatížení a dodává pružnost. Proto je obuv vhodná pro sportovní aktivity i celodenní nošení.

V základu je svršek obuvi ze síťoviny v bílé barvě, kterou doplňují a hlavně zvýrazní prvky v barvě černé, modré, červené a fialové. Překrytí v barvě modré lemuje obuv na bocích s přesahem kolem paty. Lemování kolem špičky a překryv na patě jsou v tmavě fialové barvě. Velký Swoosh na obou bocích je v černé barvě. Brand na patě je v modré barvě. Brand na bílém polstrovaném jazyku je v červené a černé barvě. Design dokončí očka pro šněrování v modré a černé barvě.

Odpružená podrážka je v bílé barvě s průhlednou jednotkou Max Air 270 na patě. Zespodu je gumová podešev v černé barvě. Nízké bílé boty Nike Air Max 270 React White Photo Blue budou k dispozici u vybraných prodejců během října.

Tenisky Nike Air Max 270 React můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: White/Photo Blue-University Red
Style Code: DA2400-100
Price: €160