Tenisky Nike Air Max 90 Photo Blue Red CT1687-400

Nike Air Max 90 Photo Blue/University Red CT1687-400 nízké modré boty

Společnost Nike rozšiřuje řadu původně běžecké boty Nike Air Max 90 a připravila další kolekci, která bude vydána v tématu „Photo Blue Red“. Nová kolekce nízké volnočasé obuvi je v zajímavé colorway černé, bílé, červené a odstínu modré barvy.

Svršek obuvi je ze síťoviny v modré barvě, kterou doplní další překryvy a prvky. Kožené lemování kolem špičky s přesahem ke šněrování je v tmavě modré barvě. Kožené lemovaní na bocích s přesahem kolem paty je v tmavě modré barvě. V modré je překryv na patě s modrým brandem. Designové prvky u šněrování jsou v modré a červené barvě. Částečně překrytý Swoosh na obou bocích je v červené barvě. Brandový nápis Air Max na bocích boty je v červené barvě.

Pohodlná podrážka v bílé barvě s jednotkou Max Air na patě v bílé barvě dodává neuvěřitelné odpružení. Gumová podešev s Waffle profilem zvyšuje přilnavost a odolnost při sportovní aktivitě v jakémkoliv terénu. Nízké modré tenisky Nike Air Max 90 Photo Blue Red, které byly původně navržený pro výkonnostní běh budou k dispozici u prodejců během října.

Tenisky Nike Air Max 90 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Photo Blue/University Red
Style Code: CT1687-400