Tenisky Nike Air Max 90 OG Infrared White Grey CT1685-100

Nike Air Max 90 OG Infrared White/Black-Cool Grey-Radiant Red CT1685-100 nízké boty

Společnost Nike rozšiřuje řadu původně běžecké boty Nike Air Max 90 a připravila další kolekci, která bude vydána v tématu „Infrared“. Nová kolekce nízké volnočasové obuvi je v zajímavé colorway černé, červené, bílé a světle šedé barvy.

Svršek obuvi je ze síťoviny v bílé barvě, kterou doplní další překryvy a prvky. Semišové lemování kolem špičky s přesahem ke šněrování je ve světle šedé barvě. Kožené lemovaní na bocích s přesahem kolem paty je v černé barvě. V červené je překryv na patě s černým brandem. Designové prvky u šněrování jsou v černé a červené barvě. Částečně překrytý Swoosh na obou bocích je v šedé barvě. Brandový nápis Air Max na bocích boty je v červené barvě.

Pohodlná podrážka v bílé barvě s jednotkou Max Air na patě v červené barvě dodává neuvěřitelné odpružení. Gumová podešev s Waffle profilem zvyšuje přilnavost a odolnost při sportovní aktivitě v jakémkoliv terénu. Nízké bílé a šedé tenisky Nike Air Max 90 OG Infrared, které byly původně navržený pro výkonnostní běh budou k dispozici u prodejců během listopadu.

Tenisky Nike Air Max 90 OG můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz

Color: White/Black-Cool Grey-Radiant Red
Style Code: CT1685-100
Release Date: November 9. 2020
Price: €140