Tenisky Nike Air VaporMax 2020 Team Red CT1823-600

Nike Air VaporMax 2020 Team Red/Gym Red-Flash Crimson CT1823-600 nízké červené boty

Nejnovější kolekce ekologického modelu běžecké boty Nike Air VaporMax 2020 je připravena pro letošní sezónu v designovém tématu „Team Red“. Společnost Nike se snaží omezit negativní dopad na životní prostředí, a proto hledá nové způsoby využití odpadů. Tento model je navržen se zřetelem na udržitelnost a je vyroben nejméně z 50 procent z recyklovaného materiálu. Nová kolekce nízké běžecké obuvi je v barevné kombinaci odstínu červené barvy.

Bezešvý a prodyšný svršek FlyKnit vyrobený z recyklovaných materiálů je v základu v odstínech červené barvy. Lemování kolem špičky a kolem šněrování je v červené barvě. Designový překryv kolem paty je v červené barvě s brandovým nápisem Vapormax. Polstrovaný jazyk je multi barevný a vnitřní část boty je v červené barvě. Inovační rychloupínací systém šněrování FastFit nahradí klasické tkaničky. Swoosh na vnějším boku je v červené barvě. Brand na červeném poutku na patě je v červené barvě.

Průhledná podrážka VaporMax původně navržená pro výkonnostní běh poskytne bezkonkurenční tlumení a trakci. Běžecké nízké tenisky v červené barvě Nike Air VaporMax 2020 Team Red budou k dispozici u vybraných prodejců během listopadu.

Tenisky Nike Air VaporMax 2020 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: Team Red/Gym Red-Flash Crimson
Style Code: CT1823-600
Release Date: November 12. 2020
Price: €220