Tenisky Nike Air Max 95 NRG White Green CU5517-100

Nike Air Max 95 NRG White/Classic Green-Electric Green CU5517-100 nízké bílé boty

Pro letošní sezónu společnost Nike připravila další skvělou kolekci Nike Air Max 95, která je v zajímavé barevné kombinaci. Tento model je částečně vyrobený z recyklovaných materiálů. Nová kolekce sportovní obuvi bude vydaná v designovém tématu „White Electric Green“, který je v colorway šedé, červené, bílé a zelené barvy.

Svršek obuvi je z recyklovaného materiálu v bílé barvě, kterou doplňují překryvy na bocích v šedé barvě. Kožené lemování špičky v bílé barvě pokračuje na polstrovaný jazyk v bílé barvě. Kulaté tkaničky a vnitřní část boty jsou v bílé barvě. Brandový nápis airmax na jazyku je v bílé barvě. Brand na patě je v jasně zelené a Swoosh je v červené barvě. Očka pro šněrování jsou v zelené barvě. Design dokončí malý Swoosh na špičce a prošívání v zelené barvě

Pohodlná gumová podrážka s jednotkou Air Max je v bílé barvě, kdy zespodu je podešev v bílé a zelené barvě. Nízké sportovní boty v bílé barvě Nike Air Max 95 NRG White Electric Green budou k dispozici u vybraných prodejců během října.

Tenisky Nike Air Max 95 NRG můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Color: White/Classic Green-Electric Green
Style Code: CU5517-100
Release Date: October 2020
Price: €180